bidaha opel alırsam.....

kapucuoglu67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2015 sıfır opelmokkanın bagajını 5 aydır açamıyorum.1 defa bagaj kilidi EKCANLAROPEL İZMİTde değişildi.bır ay gecmeden yıne arızalandı busefer ATMOPEL PENDİK e goturdum onlarda bırgun inceledi kart bozuk dediler.bu arada arabamdaki av bıçağımıda kaybettiler atmopelde.20gun bekledik kart geldi saat 10.30da olan randevuya 13.00 da aldılar.oraya gelen herkesın servisten şikayetci oldugunu gordum.aksama kadar bekledim bagaj kapağını yapamadılar arac kalsın bakacaz dediler.aracı orada bıraktım tabıkı busefer özel esya bırakmadım aracta.siz siz olun özel esyalarınızı servıse gotururken aracta bırakmayın.tedbir amaclı...su an arac serviste ve ben 81500tl verdiğim opel mokka aracın bagajını kullanamıyorum.bidaha opel alırsaaaaaammmmmmmm :mad:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İşte benim her zaman söylediğim şey budur. Servis müşteri memnuniyeti bu dediklerim de opel de yok. Birde kronik sorunlar işin içine girince al sana bir kaya istediğin yerine daya. :) bende opel almayacak biriyim zaten bir daha asla ama asla.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki önerisi olan ??? onu alma bunu alma
bisiklet en iyisi sanırım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar opel araba araba olmasına ama servis parça rezillik. Birde opel artık kafayı değiştirmesi gerek özellikle her konu da şeffaf olması lazım. Bakım fiyatlarından yedek parçaya kadar. Opel alan adam kazıklanacağım diye servis önünden geçemiyor. Gidin bakın sanayine bir dünya opel ustası var. Yine? Çünkü opel sahipleri servis değil özel tercih ediyor? Neden? çünkü en azından kazık yemem düşüncesi içinde.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
seninki iyi dayanmış. benim iş yerindeki arkadasımın aracı 1. ayında daha keçelerden şanzıman yagını kacırmıs yolda yag bittigi için ara stop etti. çekici ile konyada servise cekildi. arac değişimini zaten kabul etmediler de sanzımanı komple değişecez demişler sonra aracı teslim almaya gittiginde sadece keçeleri ve bi kaç parçayı değişip teslim etmişler :)) bence siz çok şanslısınız :D

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o birsey mi benim direksiyondan ses geliyor diye gittim KOMPLE direksiyon
degisecek dediler sonra bir usta altını sökmeden neden karar veriyorsun dedi diger ustaya bir ac bakalım dedi.. actık 4 somun var onları sık bi dedi, sıktı
ses gitti direksiyon degissin diyen ustaya da ben epey bi saydırdım adını alıp seni genel merkeze sikayet edecez dedim CUNKU komple direksiyona 7000 tl dediler arkadaşlar 4 somun = 7000 tl lan oraya baston sokarım yine taktırmam dedim sinirimden

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servis fiyatlarında şikayetçisiniz ama hepsi aynı. Servis fiyatları ucuz olan marka var mı?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peugeot ve vw bence gayet makul seviyede.

Hyundai için triger seti + genel bakım 590 lira ödedim. Parçalar iyi kalitede yan sanayi.
Peugeot için yetkili serviste aynı işlem için 1000 lira ödedim. Tamamen orjinal parçalar.

400 lira fark diyeceksiniz. Ancak peugeot yetkili servisi 20000 km yağ değişimi ve 10 yıl triger değişimi diyor orjinal ürünlerde. Hyundai için 5 yıl sonra trigeri değiştireceğimi düşünürsek neredeyse fiyatlar aynıya geliyor.