Biiirrrr!!!

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir mahallede yeni komsulariyla çay sohbeti yapan kadina komsulari ''Senin aile yasantina hayraniz, esin ve çocuklarinla çok mutlu bir yasantin var. Kocanin BİR dediğini İKİ etmiyorsun. Bu mutlulugunun sirrini bize de anlat'' derler. ''Kisaca anlatayim'' der kadin. '' Dügünümüz bittikten sonra kocam kendi atina , bende kendi atima bindik evimize dogru gidiyoruz. Benim bindiğim atin ayagi takildi ve sendeledi. Kocam arkasina döndü atima bakarak "BİİR" dedi. Biraz daha ilerledik, atimin ayagi tekrar takilip tökezledi. Kocam tekrar arkasina dönüp atima doğru "İKİİ" dedi. Az sonra atim tekrar ayni sekilde tökezleyince de ''ÜÇ'' deyip belinden tabancasini çikarttı ve zavallı attımı oracıkta anlindan vurdu. Şok olmustum... Bir hisimla çikistim: '' Yazik degil mi, ne günahı vardı zavallıcığın, görmüyor musun yolların halini..." diyecek oldum. Sinirle arkasına dönüp ''BİİR '' demesin mi!... Ve o günden sonra kocamin bir dedigini iki etmedim!!!!

:kop:

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok iyi

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel bir fıkra, paylaşımın için teşekkürler, şimdi saymaya başlasak acaba bir yararı olurmu?:)