Bıktım bu mide bulandıran sineklerden

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başlıgı böyle bir deyimli deyişle açıyorum çünkü deyimin gerçek hayatta yasattı bu vectra bana.
2 sene önce sapasağlam araç ucun yolda sakin sakin giderken çat çat ses yapmaya başladı.meger piston kolu sesiymiş ve sonuç motor yapıldı arabaya.
peki neden başa dönecek olursak; uzun yolda giderken yağ pompası arıza yapıyor ve yağlama duruyor yada onun gibi bişey işte.buda bizde bir motor ypılmasına sebep oldu.
yani küçücük sinek koskoca iş açtı başımıza.

gelelim bu seneye.
1 ay kadar önce motordan aralıklarla zıııırrrrt zıııırtt sanki dişli sürtme sesi geliyo.ustalara götürüyoruz anlamıyolar .hadi biri değil hiçbiri anlamadı 3 ustanın.
sonra kendimiz klima kompresöründen geldiği kanaatine varıp klimacıya gittik ve acı haber... klimanın basınç sensörü arıza yapmış biz klima falan açmasakta klima kompresörü kafasına göre devreye girip cıkıyo. dün sensör değişti ama kompresör takır takır gürültülü çalışıyo sanki içi dagılmışta oraya buraya vuruyor gibi.
anlayacagınız 40 liralık basınç sensörü yüzünden 600 liralık kompresörü bozduk.

yani sinekler küçük ama mide bulandırıyor...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaslar.
bir kaç gündür araştırıyorum tamiri saglıkı olmuyomuş. bazı klimacılar "yaparız" diyor ama bazılarıda "yaparız diyene inanma paranı alır" diyor.ikinci elinede ben güvenmiyorum.en güzeli verecez parayı alacaz sıfırı. :)

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun,oluyor bazen öyle aksilikler,inşaallah bir daha olmaz...

resopal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun