Bildiğiniz döşeme onaran firma var mı?

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Auto King ikitelli şubesine gittim acil servis gibi bir kalabalık ! 2 Danışman araç tespiti yapıp devre mülk satar gibi yuvarlak bir masaya oturtup anlaşma evresine geçiliyor.Gördüğüm manzara buydu.15 dakika bekledikten sonra ne zaman sıra gelir soruma kem küm eden cevap veremeyen bir resepsiyon görevlisi talep fazlalığından kötü bir hizmete dönüşmüş "ister gel ister gelme" moduna geçmişler.Telefon konuşmalarından 10 temmuza gün verdiklerini duyunca pes dedim.Bir döşeme yaması için bypass ameliyat günü gibi bir süre bekleyemem diye düşünüp çıktım.Kısaca ikitelli autoking ssk hastanesi gibi olmuş.Ola ki burdan orda çalışan bir arkadaş yok diyebilir.aracım ve beni gittiğim zaman.anlamsız bakan görevli tarih bekleme süresini ispat edebilirim.Ayrıca koltuk döşemem yıpranmış ve delinmiş orijinaline yakın tamir yapabilecek bunun dışında başka bir firma varsa paylaşırsanız memnun olurum.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AutoKing lerin çogunda anlattın durum sözkonusu, kaskolarla anlaşmalı oldukları için gelen müşterinin %90 i kaskolar üzerinden geliyor, dolayısı ile AuotKing de herhangi bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlama çabasında değil.

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım onlar da işi biliyor ki kasko şirketleri ile anlaşma yoluna gitmişler yoksa bu zihniyet ile ayakta kalma şansları yoktu.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DR.Vinly diyecektim ama İstanbulda yok herhalde
http://www.drvinyltr.com/site/index.php

bu arada otoking tamamen tırt yaptıkları iş 5 para etmez

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DR.Vinly diyecektim ama İstanbulda yok herhalde
http://www.drvinyltr.com/site/index.php

bu arada otoking tamamen tırt yaptıkları iş 5 para etmez

Yaptıkları işi tecrübe edemedim kötü karşılama yüzünden flörtümüz 15 dakika sürdü. bekleme odasında after before resimleri vardı :) böyleydi böyle yaptık resimleri.Heveslenmiştim ama hizmet berbat çark ettim.Demek kimse döşemeyi benim gibi zedelemiyor ki piyasa da böyle bir sektör oluşmamış.

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Autoking'in kötü bir ünü var zaten. Bence gitmemen daha iyi olmuş. Git Sanayi ye gir bir döşemeciye aynı parcadan yapsınlar. Bilmiyorum gerçi koltukların deri mi kumaş mı? Kumaşsa bütün döşemeciler yapar. Deri ise www.artcar.com var. İnternet sayfası gayet yeterli bilgi veriyor. Yaptıkları bir astra vardı forumda o aracı görmüştüm izmir de işçilikleri gayet iyi görünüyor.
İzmirde olsan ben yardımcı olurdum sana ama mesefe çooook.

Ahmet Altınçubuk

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Autoking'in kötü bir ünü var zaten. Bence gitmemen daha iyi olmuş. Git Sanayi ye gir bir döşemeciye aynı parcadan yapsınlar. Bilmiyorum gerçi koltukların deri mi kumaş mı? Kumaşsa bütün döşemeciler yapar. Deri ise www.artcar.com var. İnternet sayfası gayet yeterli bilgi veriyor. Yaptıkları bir astra vardı forumda o aracı görmüştüm izmir de işçilikleri gayet iyi görünüyor.
İzmirde olsan ben yardımcı olurdum sana ama mesefe çooook.

Ahmet Altınçubuk

Teşekkür ederim söyledikleriniz daha mantıklı bir sanayiye uğramak lazım,Döşemem kumaş astra'nın orijinal kumaş döşemesi sürücü koltuğunda sol sırt kısmının altına denk gelen yer.İnip binerken kemer yada metal sürtünmesinden dolayı lime lime oldu ve 2-3 santimlik bir yırtık oluştu 4 santime 3 santim bir alanda sürtünme ve iplik iplik olmuş gördükçe moralim bozuluyor.Sıfır bir kaplama arabanın orijinailini bozacağı için yama yoluna gitmek istiyorum ama nasıl olur bilemiyorum.
Dediğinizi yarın uygulayacağım.
saygılar sevgiler

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşımın Seat cordobası vardı.Dediğin gibi Sol kolduğun sırtkısmı sol köşesi inip binmekten yırtıldı sanayi de hallettik.50-60tl gibi bir fiyatı vardı(Yama değil yeniden kılıf döşendi)

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşımın Seat cordobası vardı.Dediğin gibi Sol kolduğun sırtkısmı sol köşesi inip binmekten yırtıldı sanayi de hallettik.50-60tl gibi bir fiyatı vardı(Yama değil yeniden kılıf döşendi)

Değerli Arkadaşım; Yeni kılıfı ne kadar uğraşsalar orijinali gibi olmuyor.Ben orijinalliği bozulmasın diye onarma yoluna gitmek istiyorum.Arabayı aldığım zaman kol dayama kolçak almak istedim servisten "ağbey ne gerek var bildiğim bir döşemeci var mükemmel iş çıkarıyor" deyince güvenip gittim koltuğun kumaşını yandan delip kumaşına yakın renkte kolçak yaptı.Serviste ki çocuk dahil "mükemmel olmuş" dediler.Ancak uzatmadım konuyu hiçte mükemmel değildi.Eskiden Doğan slx kolçakları var ya kaba ve estetikten yoksun yastık gibi aynen öyle olmuştu.Sinir olduğum Parası neyse emeğin karşılığı iste! ama işini güzel yap.Koltuk için beklentimde bu.:)
saygılar

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otto zenith firmalarına bir bak istersen. bunlarında kaskolarla anlaşmaları var ama autoking kadar yoğun değildir sanırım.
http://www.ottozenith.org