Bilinmezden Gelen Su ?

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Merhaba dostlar,
Bugün izmir'de ki astra H aracımızın altından bir yerden bu şekilde su gelmeye başlamış. Valide kullandığı için buradan müdahale edemedim. Yedek su deposunda eksilme olmadığını söyledi ama aracı bugün klimayla kullandığını söyledi.
sizce bu klima suyu olabilir mi? Değilse nereyi patlatmış olabilir?

Azad ak

Kayıtlı Kullanıcı
61-Trabzon
Siteyi ziyaret et
genleşme kabını ve silecek suyu bidonunu kontrol edin bence

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba dostlar,
Bugün izmir'de ki astra H aracımızın altından bir yerden bu şekilde su gelmeye başlamış. Valide kullandığı için buradan müdahale edemedim. Yedek su deposunda eksilme olmadığını söyledi ama aracı bugün klimayla kullandığını söyledi.
sizce bu klima suyu olabilir mi? Değilse nereyi patlatmış olabilir?

Bu aracın şoför tarafi sol yani orada cam sil su deposu var tampon kısmında ona ve borularına bakın onda sorun yoksa su boruları var yedek su araç sıcak iken su basınç yapıp tam gözükebilir önemli olan soğuyunca eksiklik varmı

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

emre_unal

Yönetici
Moderatör
34-İstanbul
www.markport.net
Bu aracın şoför tarafi sol yani orada cam sil su deposu var tampon kısmında ona ve borularına bakın onda sorun yoksa su boruları var yedek su araç sıcak iken su basınç yapıp tam gözükebilir önemli olan soğuyunca eksiklik varmı
Üstadım aracın radyatör borusu delinmiş o nedenle suyu eksiltiyormuş.
İzmir'de önerebileceğiniz özel bir servis var mıdır ? Opel yetkili servise sordurduk sadece 1 boru için 1.000 TL para istediler.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Üstadım aracın radyatör borusu delinmiş o nedenle suyu eksiltiyormuş.
İzmir'de önerebileceğiniz özel bir servis var mıdır ? Opel yetkili servise sordurduk sadece 1 boru için 1.000 TL para istediler.
Dur bi dakka