Bir senelik aracımın aküsü boşaldı

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;
Cumartesi günü sabahı aracıma bindiğimde marş basmadı ve ışıkları yanmıyor yansa da çok zayıf yanıyordu. Aracım garantide olduğu için servisi çağırdım. Takviye ile aracım çalıştı. Servise gelin akünün durumuna bilgisayarla bakalım dediler. Bilgisayar akünün durumunun iyi olduğunu gösterdi. Arkadaşlarımın aracıyla işyerine gittiğim için aracım otoparkta bir hafta yatıyor ve hafta sonları çalışıyor.Yalnız benim kafama takılan nokta; 2002 model Renault Megane ım var ve o da aynı şekilde bir hafta yatardı fakat akü 4. yılında bitti.
Benim sorum; bir senelik Opelimin aküsü neden boşalmıştır?

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca ek olarak 1 haftada akü bitmez hatta bir ayda bile bitmez.
gerçi aynı olay benim sıfır astra h 2008 dede olmuştu.daha 5 aylıkken akü boşalmıştı servis sorun yok dedi biraz kullandım sonra sattım

Son düzenleme:

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=35944&highlight=ak%FC
umarım yardımcı olur bu konu size , peki siz hiç settıng tuşundan gizli menüye girdinizmi?
linkte verdiğim konuyu başından sonuna kadar dikkatli okumanızı tavsiye ederim.

İlginiz için teşekkür ederim... Mesajları sonuna kadar okudum....Yanlış hatırlamıyorsam mesajlarda da okuduğum gibi setting tuşuna bastım herhalde. O mesajlardaki Osman Erkan beyin bu konu hakkında dedikleri bana daha mantıklı geldi....Mavim 1974 nickli Mustafa beyin dediği gibi bir daha setting tuşuna dokunmayacağım.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
kesin bir yerde kaçak vardır....

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginiz için teşekkür ederim... Mesajları sonuna kadar okudum....Yanlış hatırlamıyorsam mesajlarda da okuduğum gibi setting tuşuna bastım herhalde. O mesajlardaki Osman Erkan beyin bu konu hakkında dedikleri bana daha mantıklı geldi....Mavim 1974 nickli Mustafa beyin dediği gibi bir daha setting tuşuna dokunmayacağım.
rica ederim ne demek;)inşalllah en kısa sürede sorunuz çözülür.SAYGILAR...

meroy1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş kesinlikle kaçak var bendede aynı sorun dün yaşandı havalar soguduzaman oluyor benimde aracım otoparkta ama ben nednini biliyorum şu cam kaldırma olayından oluyor onuda halledicem çalışmalar sürüyor aslında bu iş için cam modülleri var 40 lira ama almaya üşeniyorum