Birazda Hayatta Yaşadıklarımızdan Gülelim :D

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hayatınızda Günlük olaylardan komik gördüklerinizi buraya paylaşalım...:D

Bi Gün İş Yerinde Oturup Çay İçiyorduk Arkadaş Birden bi konuya girdi bunda Murat 131 var Siyah Bi gün Arkadaşla Bursaya gittik nitro taktırmaya dedi birden benim kafada dedim arkadasının iyi bi arabası var ona taktırıcaklar her neyse dinliyoruzsora neyse taktırdık dedi sordum kimin arabasına taktırdınız diye Benim 131'e Diyince Birden Şok oldm Sonra hiç Bozuntuya vermeden dinliyorum ama içimdende kahkaha atmak geliyor dedi gittik işte taktırdık arabaya çıktık yola biliyorsun dedi büz yol dedi evet dedim arkadaş var yanımda dedi düz yolda bi yapıştırdım nitroyu dedi dikiz aynasından bakıyorum eksozdan mavi ateş çıkıyor dedi ben tabi yine krizlerdeyim ama belli etmiyorum dinliyoruz her neyse yolda birsürü kamyon var biliyosunuz dedi ee dediknitro basılı ben bi makas atıyorum dedi görsen ağzın acık kalır dedi alla alla dedim bende sora radar varmış bi farketmeden bi geçtik dedi adamlar plakayı alamamışlar dedi bayada araştırdık ceza falan gelmeyince dedi biz orda kurtartık dedi dedim allah korumuş ya sizi kamyonun altına bi girseniz tamam dedim konu benim bunu söylememden sora değişti tabi her gördüğüm yerde soruyorum getir arabayıda nitroyu görelim falan diye her gün bi bahane üstüne bahane tabi en son sordugumda sattım arabayı dedi göremedim ya tüh dedim bende serce alıcam ona taktırıcam onda görürsün dedi ben tabi tutuyorum kendimi gitti benim gülmeyi bi görüceksiniz yerlere yatıyorum ama böle şeyler hayatta çok oluyor araba muhabbetinde arkadaş ortamında herkez bi üstünlük sağlamak icin ayak üstü 70 tane yalan söylüyor ama tabi muhabbet koyuysa...

Benden Bu kadar buyurun Sıra Sizlerde...

Bu anlattıgım konuda güldürdüysem ne mutlu bana :D

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazık Ya bide Heycanlı Heycanlı Anlatıyor Ağzından tükürcükler Fışkırıyor bi Görsen Ölürsün gülmekten :D

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öpelim.net

benimki farkı. İşyerinde bigün bizim site opelim.nete girdim. geziniyorum. Aynı odayı paylaştığım arkadaşım geldi Şöyle bir ekrana baktı. "Way seni çapkın........" Ben tabi dumur. "öpelim.net haaa, söylemem mi ben seni yengeye? demezmi abi bir gülmeye başladım. tabi o neye güldüğümü de anlamadı. Gülme krizinin ardından siteyi gezdirince bu defa da arkadaşa gülmeye başladık. komik bi durumdu. opelim.net ailesi ile ilgili olduğu için paylaşayım dedim.....

Son düzenleme:

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Abi Bende Gülmekten Öldüm ya Öpelim.net :D:D:D:D:D:D

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günlük Yaşantısında Böyle Bişi Yaşıyan Yokmu Kiii...:D

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harbi süper :D :D

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olmaz mı Ya :D

Bizim Bitane Müşterimiz Var Adam Her Gelişinde Yeni Bi Vukuat Anlatıyor..

Geçen Anlattiği Olay da 3 4 Kişi Üzerine Saldırmış Alayını Yıkmış Yere.
Sonra Binmiş Arabaya Yolda Makas Atan Birinin Önüne Geçmiş Durdurmuş 'İki Tokatladım Be Diyo Daha Yüzü Tüylenmemiş Veled' Diyo :D

Bu Biraz Ezilmiş Galiba Cocukken Hergün Birilerini Dövüyo :D

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlarla kızılcıhamamdan dönüyoruz,oranın minibüsleri bentderesinde bırakıyor son durak,neyse indik yürüyoruz,Bildiğiniz üzere WC yazan bir yer var,ama WC değil (Anladınız :D )....Sıra var girişte,arkadaş başladı konuşmaya,yuh ya bi tuvalet için niye bu kadar kuyruk olmuş dedi,ben şaka yapıyo zannettim :D Baktım ciddi,lan dedim ora tuvalet değil ticarethane :D