birinde gördüm hemen yaptırdım :) nasıl ?

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
970311_10151982147838849_733126747_n.jpg

en sonunda buldum :) nasıl olmuş ? :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine bir sticker :D ama güzel olmus benim arkadasın golfündede vardı güzel duruyordu :)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş :) Melek olanı yok muydu :D

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
önceden ophell vardı onun logosu galiba o

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şeytan benden uzak olsun. 4 teker üstünde gidiyoruz şeytanla, figürüyle onu anımsatan şeylerle işim olmaz.arabama evime giremez...

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şeytan benden uzak olsun. 4 teker üstünde gidiyoruz şeytanla, figürüyle onu anımsatan şeylerle işim olmaz.arabama evime giremez...

Olayı dıramatize etmenin ne gereği var canım kardeşim ? Tabi şahsi fikrini söylemişsin de amaç şeytandı bilmemneydi değilki...Şeytan dostumdan da düşmanımdan da uzak olsun tabiki fakat bu sadece arkamdan gelen arabanın sürücünü güldürmek için bir simge hepsi bu.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak bunun bi ağırlığı olmuş ne o öyle diğerlerinin hali :maden:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olayı dıramatize etmenin ne gereği var canım kardeşim ? Tabi şahsi fikrini söylemişsin de amaç şeytandı bilmemneydi değilki...Şeytan dostumdan da düşmanımdan da uzak olsun tabiki fakat bu sadece arkamdan gelen arabanın sürücünü güldürmek için bir simge hepsi bu.

dıramatize ile ne alakası var ?
kendimi falan acındırmıyorum fikrimi söylüyorum. kendi fikirlerim inançlarım vardır benim. örneğin bir zamanlar meşhurdu bisikletlerin sibop kapaklarına zar takılırdı aynı şekilde arabalarında yada ön cama falan asılırdı. onu bile yapmadım yapmam. inandığım şeyler için ;) sen yapmışsın güle güle kullanan...

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dıramatize ile ne alakası var ?
kendimi falan acındırmıyorum fikrimi söylüyorum. kendi fikirlerim inançlarım vardır benim. örneğin bir zamanlar meşhurdu bisikletlerin sibop kapaklarına zar takılırdı aynı şekilde arabalarında yada ön cama falan asılırdı. onu bile yapmadım yapmam. inandığım şeyler için ;) sen yapmışsın güle güle kullanan...

fatihciğim, olayı dramatize etmekten bahsettim.Nerden çıkardın kendini acındırmayı...Ne ise.Teşekkür ederim.Olumlu yada olumsuz yorumun başımın tacıdır.Ama partizanlığa hayır.Ordaki sembol sence şeytanı mı sembolize ediyor? olayın espirisini anlayamamak bu kadar mı zor canım fatihciğim ?