Bisiklet taşımak için arka bagaja taşıma aparatı.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Florya sahilinde gezerken evdekilerinde gazıyla bisiklet ile sabahları gelip gezme planı yaptık.
bunun içinde taşıma apartı almak gerekecek.İnternetten araştırmadan önce sizlerin derin bilgilerine ve tecrübelerine başvurmayı istedim.
Fiyat ve kalite özellik bakımında düzgün birşey almak istiyorum.
Aramızda var mı bu ürünü kullanan veya tavsiye edebilecek olan?

Hellboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bisiklet taşımak için arka bagaja taşıma aparatı.

Vakti zamanında uzun araştırmalarım sonucunda Thule'nin araç arkası taşıyıcı modellerinden birini almak üzere iken son anda Astra J'deki arka spoyler nedeniyle araç arkası bisiklet taşıyıcıların bizim araçlarımız için güvenli ve uygun olmadığını öğrenmiştim. Bu bilgiyi bizzat Thule Türkiye vermişti.

Şimdi siz İstanbul'da hangi bisikletçiye gitseniz size yok bişe olmaz diyip araç arkası modelini satmaya kalkacaklardır bunu çok iyi biliyorum :) Bu arada uzun zamandır dağ bisikleti sürüyorum ve İstanbul'daki belli başlı bisiklet satıcılarını oldukça yakından tanırım.

Geriye sadece araç üzeri taşıyıcılar kalıyor. Ben size Thule FreeRide 532 ve Thule ProRide 591 modellerini şiddetle tavsiye ederim. Fiyat olarak biraz pahalı olacaktır ama eğer sık sık bisikletinizi taşıyacaksanız bence paraya kıyın ve ProRide 591 modelini alın derim. Araç üzeri taşıyıcı için ekstra olarak portbagaj barlarını da almanız gerekiyor.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuyu hortlatmış olacağım ama bu aparattan kullanan var mı ?

Piyasada ucuz olan modeller var ama bunların araca zarar verme olasılığı yüksek , aşağıdaki ürünü buldum fiyatı biraz yüksek ama pratik ve kaliteli bir ürüne benziyor.

http://www.bnbrack.com/en/ProductDetail.aspx?product=146

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ürün ne kadar kaliteli olursa olsun bagaja binen ekstra yük nedeni ile uzun vadede bagaj kapağı ayarında bozulmalara yolaçıyor

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğru bu nedenle çeki demirine takılan modeller daha iyi ama hem çeki demirim yok hemde çok fazla kullanmayacağım için sorun olacağını zannetmiyorum.
Şu an için önemli olan boyaya , kaportaya zarar vermemesi.