black_toxic vectra c tuning (ORHANGAZİ-BURSA)

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectranın siyahı bi başka güzel duruyo,eline sağlık arkadaşım. Ayrıca Modifiye dediğini herkes beğenmemeli zaten. herkes beğenseydi adı standart olurdu ;) iyi forumlar...

c.ayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlar yakışmış bence arabaya ama kapı kollarıyla camlardaki rüzgarlıklar olmamış, tabi bu benim düşüncem. emeğinize sağlık kazasız belasız kullanın

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar başta banada itici geldi ama geceleri çok çok güzel görünür bu:D araç çok güzel kazasız belasız...

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camlardaki rüzgarlıklar çok basitleştirmiş bence. geri kalan güzel .

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkezin aracı kendine güzelse bence diğerleri ne derse desin umrumda olmaz benim.Şahsi fikrimi soracak olursanız araç gayet güzel görünüyor krom jantlar zaten normaldede siyah araçlara takılır fakat amerikan hip hop tarzına daha uygun diye düşünüyorum.Tabi düşünçeniz büyük bir ihtimal krom çıtalar ve kapı kolları ile bir kombinasyon oluşturmaktı tahminim ama Alman araçlara daha çok bbs rs serisi offseli jant ortası farklı renk ofset kısımları krom daha iyi dururdu bence. Arkadaki DTM spoyler biraz abartılı gibi fakat yandan va arkadan görünüşünü fotolardan göremediğim için birşey söyleyemem ama bir çok vectrada BMW m3 tarzı ince bagaj üstü çıtaları gördüğümden onların çok yakıştığını söyleyebilirim.Ekler gerçekten çok güzel bir hava katmış çok alçakta durmaları belki başınızı ağrıtıyor olabilir ama araca çok yakışmışlar.Arka stoplarda bir karartma işlemi iyi olabilir ama full karartmayın arka krom cıtanın hizasındaki yer kalsın üzerindeki kırmızı bölgeleri karartın bence. camlardaki rüzgar kırıcılarda iyi olmuş bence yağmurlu havalarda acayip işe yarıyor :).Birbe bu arçta logosoz panjur olsa daha bir güzel durur düşüncesindeyim. Bunlar benim düşüncelerim tabi araç sizin kendi zevkinize göre yapmazsanız bu işin zevkide kalmaz allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanın.

Son düzenleme: