Bobin arızası mı?

aragorn_62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiyem bujileri bir kontrol edin daha sonra bobin siparişi verin.

bujileri takalı 5 bin km olmadı original gm marka bujiler aracı cihaza bagladım 3 silindir göze elektrik gelmiyor diye hata veriyordu bobini söktük 3 göz buji ıslaktı digerleri kuru bobin oldugu kesin ama ilçedeki usta şöyle bir bana baktı birde bujiye belkide sbop kaçırıyor dedi bende allah allah olabilirmi dedim olabilir dedi tuhaf oldum elazığdaki ustamı aradım buradaki usta böyle diyor dedigimde ona bir sorsana onun sibobunda kaçırma varmı diye :confused: bakalım sparişi verdim çarşamba gelecek hayırlısı ile şu sıkıntıdan da bir kurtulsaydım yahu...

aragorn_62

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sıkıntı giderildi aracımın 3 göze giden bobin plastik erimiş yeni bobin taktım şimdi canavar gibiyiz aynen devam....

zeki asan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bobin problemi bende de var 1 defa değişti yine aynı, lpg servisinde lpg elektriğini başka yere aldırdım, bir "rpm stabilizer" diye bir parça var diğer adı devir sensörü ya da rpm transfer ünitesi diye geçiyor, onu taktılar, ne arıza lambası nede stop etme ne silkemele ne de dalgalanma araba kendine geldi, usta boşuna bobin değişip durduğumuzu söyledi, önce sorunun kaynağına inmek lazım, benim tüp landirenzo atikerin devir sabitleyicisi takıldı, bu parça aynı zamanda bobine giden voltajı azaltıp bobinin ömrünü uzatıyor, aşagıda linklerini veriyorum, inceleyin ustanıza anlatın, bir de yolda giderken de ayar yaptılmasını isteyin.

http://www.otogazmarketi.com/atiker-devir-sabitleyici-k01-003123-rpm-stabilizer

ya da

www.nilelektronik.com.tr