Bora mı Civic mi

sinanandirman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam dogrudur, ama 2.5 te çok yakar diye dusunuyorum. Lpg taksam 40 kurus mu yakar ? Vectra' yi sordum makina muhendisine Opel ' e bulasma demisti. Aklimda Volvo var, hangisi daha iyi tercih olur ?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam dogrudur, ama 2.5 te çok yakar diye dusunuyorum. Lpg taksam 40 kurus mu yakar ? Vectra' yi sordum makina muhendisine Opel ' e bulasma demisti. Aklimda Volvo var, hangisi daha iyi tercih olur ?

evet şehir içinde 35-40 krş uzun yolda 23-25 krş arası yakıyor ben olsam omegadan yana tercih kullanırdım, bizim işyerinde bir arkadaşın volvosu var aldığından beri memnun değil ha babam arıza cıkarıyor o da şimdi satmaya çalısıyor temiz,kurcalanmamıs hor kullanılmamıs bir omega bence cok iyi bir seçim olur tabii takdir sizin

sinanandirman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bozuk yollarin arabası degil Honda, asfalt arabası. Yolda giderken kanalizasyon demirine takilir trink diye ses gelir, kasislerde herzaman durmak ve çok yavaştan hafiften caprazdan gecmek zorundasindir, tumsege girdin mi çıkmak için dua edersin, park yeri bulamadin mi kaldirima çıkmak tehlikelidir cikmazsin, tirtikli arnavut kaldiriminda surmek iskencedir Civic ' i, yazlik yerlerde cakil taslari alta deger. Seri bir arabadir ve spor guzeldir Honda, plastik kaporta metal kaporta gibi curuyup paslanmadigi icin diri gosterir Honda Civicleri ama malesef Turkiye de ki yollar Japonyada ki yollar kadar duzgun degil. Yoksa arabami degistirmeyi dusunmezdim asla.

Opel Omega' yı araştırıcam, Volvo' dan daha az masraflı ve daha az uğraştırır diye tahmin ediyorum.

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İş yerimde bir arkadaşımın volvo S40 ı var turbosuz 1.6 motor 2001 model 6 aydır biniyor 3000 tl kadar masraf yaptı çok titizdir araç konusunda,benim astra cd ile kıyaslama yaptık test etmek için bende kullandım astradan daha oturaklı frenleri astradan çok iyi fakat motor küçük gibi bu kasaya yetmiyor 1.6 motor kalkışlarda seri değil,mercedes c 200 olan arkadaşımda kullandı volvoyu o da kendi mercedesnden daha iyi bir sürüş zevki olduğunu söyledi.Fakat parçaları bana çok yüksek geldi örn:motor kulağı 650 tl taktırmış.Arıza ışığıda kafasına göre sönüyor kafasına göre yanıyor çözemedi ustalar lpg olduğu sürece arıza ışığı sönmez demişler,
Bence forumdaki bir çok kişinin dediği gibi usta faktöründen dolayı arıza ışığı yanıyordur.

Astrask55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-2 yaş için araç değiştirmek mantıksız civic sizi tatmin etmiyorsa yere yakın falan diyorsunuz bu takası bora ile yapmayın galerici sizden o aracı alır 2-3 bin fazlasına satar 2binde takastan koyucak cebine cok kar edecek sizin ki kumar değil zarar bile bile

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım hondadan sıkılmışsınız.ama şu yolu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.hondanızı ilana koyarak galerici olmayan birine satın ve yinw galeridwn almayın yeni aracı.cazip gelmiş olabilir ama çok pişman olabilirsiniz durduk yere.o araç galericiye 15000 e gelmiş bile olabilir

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi