Borbet's On A Corsa C

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bende borbete karsı bırıyım hatta ofsete karsıyım..ama aracın rengnden sanırım gitmiş bence..tatlı durmus ince yanak lastıkle daha ıyı durur

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya aslına bakarsanız tabi borbet BMW'ye özgü ve yıllarca almancı diye hitap ettiğimiz gurbetçi arkadaşlarımızın yazın geldiğinde arbalarında görürdük belki ordan oraya içten içe bir hayranlık var ofsetli jantlara.Birde bu biraz sanırım modifiye kültürüyle doğru orantılı ben çok görüyorum alman bir otomobile japon otolara takılması gereken jantları taktıklarını aynı şekilde de japonlara alan ofsetli jantları ben şunu düşünüyorum eğer alman bir otomobile biniyorsam o otomobiile bnm modifiye kültürüme göre ofsetli jant takılması herzaman tercihimdir çünğ almanların geniş çamurluklarını doldurabilecek nitelikte ki jantlar gayet hoş duruyo ayrıca zaten ofset sırf borbetteki gibi jantın dışkısımlarıın dışa taşması gbi algılanmamalı! ofsetsiz olarak gördüğünüz jantlar da borbet akdar ofsetli olabilir.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Bende pek beğenmedim :(

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
German Style Diye Bir Şey Var Oda Budur :D Deneme oldugu için Boyle Gözükmesi Normal Bence Yoksa Daha Güzel Durabilir.Canım Çekti Şimdi :D

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
German Style Diye Bir Şey Var Oda Budur :D Deneme oldugu için Boyle Gözükmesi Normal Bence Yoksa Daha Güzel Durabilir.Canım Çekti Şimdi :D

Doğru haklısın! deneme yaptık yani 45 yanak lastiklerim vardı onları takabilirdim ama uğraşmadık yani ayak üstü hevesten Ya aslına bakasan arka kurtarıyo sadece problem önde onun içinde daha düşük ofsetli jantlar ile kurtarıalabilir ayrıca 45 yanak lastik ve daha sert amortisörler ile büyük ölçüde böyle bir jantı takmayı başarabilirsin

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok tatlı olmuş bence..Arkaları elleme önlere daha düşük offsetli borbet bul, lastikler 40 yanak daha iyi olur gibi..En az 5cm yay + Amortisörleri sertleştir.kızzzz gibi olur;)

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bende astraya düşünüyordum ama bir türlü karar veremedim nasıl olur acaba

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G lere pek fazla borbet gitmiyor. 5 kollu yildizlar ya da irmscherin jantlari iyi ;)

Ayrica borbet kullanilacaksa 6cm/4cm yayda kullanmak lazim ki birbirini tamamlasin.

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim burda kırmızı bir astra G de var 15" borbet çok şekil yapmış arabayı ama dogru düzgün kullanamıyo ki.e-5 te falan hep en sagdan 60 la :)