boş mavi soket

opel_vectra37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2003 vectramda esp düğmesi olmadığı için belki tesisatı vardır diye çıkarttım ve baktım:D sadece en alttakinde soket yoktu ama yukarıdakilerde var hatta biri mavi ikisi siyah.bildiğim kadarıyla mavi soket tc nin soketiymiş.sadece tc nin düğmesi alıp takınca tc çalışırmı acil cevap :rakir:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Düğme almadan, uçları birbirine köprü yaparak deneyebilirsin, sokete kadar ulaşmışsın. Doğru uçlara Tis den bak, yada ölçü aleti ile ölç. 12 - + volt gelen, Düğme aydınlatma uçlarını köprülersen yanlışlıkla sigortan atar.

opel_vectra37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düğme almadan, uçları birbirine köprü yaparak deneyebilirsin, sokete kadar ulaşmışsın. Doğru uçlara Tis den bak, yada ölçü aleti ile ölç. 12 - + volt gelen, Düğme aydınlatma uçlarını köprülersen yanlışlıkla sigortan atar.

serviste yaparlarmı
:bir:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tc olması için araçta esp olması lazım. opelde en azından öyle çalışıyor c kasada bildiğim kadarıyla.
esp olmadığı için tc çalışmaz diye biliyorum. o kadar basit bir tuş olayı olsaydı emin olun nette patlama yaşardı bu olay :D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ben Tc iptali yapmaya çalıştığını sandım. Tc yoksa düğme var etmez.

opel_vectra37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tc olması için araçta esp olması lazım. opelde en azından öyle çalışıyor c kasada bildiğim kadarıyla.
esp olmadığı için tc çalışmaz diye biliyorum. o kadar basit bir tuş olayı olsaydı emin olun nette patlama yaşardı bu olay :D

sadece en alttakinde soket yoktu ama diğer 3 ünde vardı 1 tanesi mavi 2 tanesi siyahtı.yani tc yoktur diyosun:(