boya kodu ile boya yaptırmak istiyorum yardım

james_ümit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracımda boya kodu ile bazı çizikler için 100 gr kadar boya yaptırmak istiyorum.bunun için sıradan bir kaportacıya gitmem yeterli mi yoksa servis noktasınıa mı gitmem lazım. birde bu astra g de boya kodu nerede şimdiden teşekkürler...

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste satilyor 100gr icin 30tl istemislerdi gecen sene

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürekli gittiğiniz yetkili servise rica edin yanınızda küçük boş çevir-aç kapak bir şişe götürün yardımcı olurlar.beni şuana kadar çeviren servis olmadı 5 tl lik boya için çeviren servisede bir daha gitmem

mehmetaric

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bulunduğunuz il'in oto sanayisinde oto boyası satan yerler mutlaka vardır, aracınızın boya kodunu(astrada boya kodu nerede bilmiyorum fakat vectra b'de motor kaputunun altında etikette yazıyor.) verip yaptırabilirsiniz veya aracınızla gidip satıcıya aracınızı göstermeniz yeterli olacağını tahmin ediyorum, ben Kocaeli'nde sanayide 2 kere yaptırdım. fiyat ise 100 gramı 6-12.5 tl arasında.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oto sanayide boyacılar var en kral boyanın 100 gr mını 5-6 liraya alırsın hatta sprey bile yapıyorlar güzel maskeledinmi spreyle prof boyar vernik atıp pazta yaparsın.

sprey vernik 10 lira boya 10 lira alıyorlar.
yani 20 liraya aracına rütuş yaparsın birinci sınıf iş olur.