Boya koruma için hangi marka ??

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
glaze çeşidi pek yok zaten en popüleride no 7 show car glaze , sizin aracta lacivert biraz ugrasıp yedire yedire uygularsanız ,bana sorarsanız uygulamayın kendii nazarınız bile değebilir :)

hare gideren polishlerden kullandıgınız pede göre ped yumusak kalıyorsa no 83, ped orta sertlikte ise no 82 yada no 9 , 82 ile 9 aynı içeriğe sahip 9 numara daha küçük şişede satılıyor

Teşekkür ederim Buğra bey.Kısa zamanda edinmeye çalışacağım...

SERCAN 2.0 T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bizimemlakofisi.com
Yeni bir astra aldım, koyu renk olduğu için herkes boya koruma öneriyor ama ben hangi markadan yaptıracağıma karar veremedim. En pahalı olanı ziebart, biraz daha hesaplıları sonax ve auto king. Bu markalaran daha önce boya koruma yaptıran ve memnun kalanlar varsa aranızda, yorumlarınızı bekliyorum...
bende yeni vectra c aldım aracım siyah ve çok çizik var boya korumadan önce pasta cila istiyor ama ustalık işi komple pasta cile + boya koruma + iç kuaför denemiyi olan varmı acaba (carrefour batıkentteki autowax ta 500 tl dediler sonra kampanya var gelin hepsini 250 tl ye yapalım dediler ama cesaret edemiyorum)

itechin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun ankara yenimahalle sonaxa 0 aracımı teslim ettim.boya koruma+koltuk koruma+motor koruma+jant koruma 300 TL 'ye anlaştım...

itechin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat çok iyi, nasıl yaptılar, sadece boya korumaya 150 TL diyorlar ????

sürekli arabayı orda yıkatıyorum.önceki arabamında boya korumasınıda onlar yaptırmıştım. boya koruma 200 tl koltuk koruma 75 TL,motor koruma 75 TL dedi..50 milyon indirttim.bide jant korumayı hediye istedim..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır aracta bahsedilen koltuk koruma: sprey sıkılması ,koltuga el bile degmiyor örnek bir ürün olarak http://www.303products.com/shop303/index.cfm/category/66/303-high-tech-fabric-guard.cfm

kullanıcıların secmiş oldugu en iyi döseme koruyucu,

motor koruma ve jant korumada sprey sıkmaktan ibaret bayinin işine gelmiştir onları yapmak.

faydasını illaki görürsünüz hayırlı olsun diyelim

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma serviste boya koruma yaptırdım bende ayrıca meagirusla parlatsam önceki boya korumaya zarar verir mi aceba?

tyuncu111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Meguiars tan şaşma diğerleri 1-2 yıl kadar gider diyor Meguiars 4 yıllık koruma yapılı en ufak eskime yok...