Boya Koruma İçin Yardım...

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sabaha arabaya boya koruma yaptıracağım nelere dikkat etmeliyim?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Boya Koruma İçin Yardım...

Sonucu bize yazmaya özellikle dikkat etmelisin kardeşim :)

Plastik aksamlara kimyasal madde vb bulaştırmamalarına dikkat et iz bırakabiliyor bunun dışında ehli kimselerse zaten pek dikkat edebileceğimiz birşey yok..

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Sonucu bize yazmaya özellikle dikkat etmelisin kardeşim :)

Plastik aksamlara kimyasal madde vb bulaştırmamalarına dikkat et iz bırakabiliyor bunun dışında ehli kimselerse zaten pek dikkat edebileceğimiz birşey yok..

:) iş bitince ve hatta yapılırken foto çekip eklemeyi düşünüyorum:)

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan özellikle nano uygulama tercih et ben çok memnunum.
Ayrıca araçta kllcal çizikler olacağından ve reçine vb maddeler yapışmış olacağında önce bir Kil temizliği ve ardından çizik giderme işlemi yapıldığından emin ol yani sadece cila sürüp göndermesinler.
Tabi Jant ve trimlerede uygulama yapsınlar , birde malum önümüz kış camlarada bir yağmur kaydıcı sürüversinler :)

Biraz çok oldu galiba :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TOGI link' Alıntı:
Gökhan özellikle nano uygulama tercih et ben çok memnunum.
Ayrıca araçta kllcal çizikler olacağından ve reçine vb maddeler yapışmış olacağında önce bir Kil temizliği ve ardından çizik giderme işlemi yapıldığından emin ol yani sadece cila sürüp göndermesinler.
Tabi Jant ve trimlerede uygulama yapsınlar , birde malum önümüz kış camlarada bir yağmur kaydıcı sürüversinler :)

Biraz çok oldu galiba :)
Bunları söyleyerek ustanın başına ekşimekten büyük zevk alacağım:)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nano koruma için 200 lira fiyat almıştım sonaxtan sonra 50 lira daha ilave ettim premium yaptırdım.artan carnabau waxıda ön camlara sürdüler kaydırıcı etkisi yaratsın diye.:)
benim işlem 6,5 saat sürmüştü ben memnun kalmıştım açıkçası.trimlere herhangi bir işlem yapılmadı.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
nano koruma için 200 lira fiyat almıştım sonaxtan sonra 50 lira daha ilave ettim premium yaptırdım.artan carnabau waxıda ön camlara sürdüler kaydırıcı etkisi yaratsın diye.:)
benim işlem 6,5 saat sürmüştü ben memnun kalmıştım açıkçası.trimlere herhangi bir işlem yapılmadı.

sonax için iyi fiyat ama onlar hakkında da bir sürü şey duydum pek güvencim yok açıkcası bi bu işlerden pek anlamadığım için..

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=2923.msg63391#msg63391 date=1322722779]

sonax için iyi fiyat ama onlar hakkında da bir sürü şey duydum pek güvencim yok açıkcası bi bu işlerden pek anlamadığım için..
[/quote]
ben başında durduğum için herhangi bir sıkıntı görmedim.siz ne duydunuz bilemiyorum.nano ürünü ve diğer ürünleri gözümün önünde açıp uyguladılar.bayi sahibi kişi bizzat başında durup kendi ilgilendi.ben o nedenle tavsiye ettim.normal fiyatı şuanda daha fazla sanırım.