Brembo Tarzı Kaliper Kaplama

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar kaliperlerime brembo tarzı bu kaplamalardan yaptırmak istiyorum. bu uygulama hakkında bilgisi olan bi arkadasımın olup olmadıgını merak ediyorum. yardımlarınızı bekliyorum. Kafamdaki en önde gelen soru bunu taktırdıgımda servise gittimde balataları söküp takarken sorun yaratırmı cunku butun kaliperi kaplıyor.
link:

http://online.modacarstore.com/products/product.php?productid=12600&cat=0&page=1

Ekli dosyalar

• eliftuning_modacar.jpg
    eliftuning_modacar.jpg
    77.6 KB · Görüntüleme: 156

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyatmayı düşünmüyormusunuz en azından daha ucuza gelir aynı görüntüyü alırsınız.?

hvp66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt boyatmayı dusundum eski arabama yaptırdım cok kısa bi zaman sonra kararıyorlar ve tekrar tekrar boyatmakla ugrasıyorsun, bunların avantajı fren kaliperini sardıgı için cıkan tozlar ust kısma gecmiyor bu sebeple fren tozları içerisine yapışıyor dış yuzer herzaman rahat temizleniyor, bu kapalı fren sistemin sahip butun otobillerin dikkat ederseniz frenleri daha kırmızı ve temiz gozukurler.

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uygulamayla ilgili bir bilgim yok fakat bikaç sorum olcak; Bu kaplama yapıldığında kaliperlere rüzgar gelmiyceği için ısınma ile ilgili bir problem yaratmaz mı?Balata tozları hep içerde yani kaliperlerin üzerine yapışıp kalıcak,çıkarmadan temizliğide mümkün olmicak bu da sorun yaratabilir.
Ayrıca bunları taktıgında servise gidersen kesin garantiden çıkar araç bunuda unutmamak gerek..
Görüntü olarak kusursuz oldugu kesin..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaliperden ziyade, ısınan parça disktr
kaliper aşındığı için malzeme ısınmaya fırsat bulamadan tozlaşması lazım
tozların yapışması vs. mantıklı görünüyor, test edilmiş bi ürün olup olmadığını arştırmak lazım
neticede fren sistemi

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ürün tamamen plastik bir parçadır ve mevcut kaliperin üstüne takılır resimlerde gözükmesine aldanmayın parçayı elinize aldığınızda ne derecede dandik bir malzeme olduğunu görürsünüz ayrıca brembo vs vs gibi fren markalarının çıkartmaları satılan yerlerde mevcut hangisini isterseniz onu yapıştırıyosunuz :) benden bu kadar

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar basit bir parça olduuna göre bişeye etksi de yoktur :D düz mantık
güzel durur mu ki?

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Youtube ta Brembo Dummy diye aratin videosu cikiyor. nasil takildigini filan anlatmislar.

Amaci sadece görsellik, bu tabbi Jantta da bagli. eger araligi coksa hemen anlasilir