bridgestone hakkında(lastik sesi)

besbur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bundan 5-6 ay önce 2005 vectra aracım için bridgestone (215x55x16) lastik aldım ve bariz lastik sesi şikayetim vardı.arabadandır dedim dün fulda kış lastiklerini taktım inanılmaz derecede şaşırdım.lastik sesi %30-40 oranında azaldı..hem de kış lastiği olmasına karşın.yahu arabadan anca zevk aldım diyebilirim.ilk işim yaza doğru bridgestone veda edip başka bir lastik alamak olacak.sizlerde de aynı durumla karşılaşan oldu mu.kullandığınız lastiklerde en az ses hangi marka sağlıyor.burda 3-4 arkadaşım petlas aldı ve son derece memnunlar abimin bora ya da aldık o da çok memnun.sanırım ben de petlas alacağım.sizlerin bu konudaki görüşü nedir.selamlar

celaleddin007

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende potenza g3 kullanıyorum, dediğin gibi yol sesi biraz fazla ama yol tutuşu çok güzel,yağmurda kızaklama yapmıyor..ama uzun yolda biraz kafa ütülüyor..

besbur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz demek haksızlık olur celaleddin007 fulda kışlıkları takınca resmen bridgestone verdiğim para acıdım ya.bir daha mı töbe.bridgestone da şimdi mail attıp şikayeti bildirdim zaten.ah geri verme olasılı olsa ne kadar güzel ulurdu ama 6 ay geçti artık

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bridgestone hamuru sert bir lastik daha çok arazi araçlarında kullanılıyo uzun ömür vadeden bir lastik.bende Turanza Er300 kullanıyordum tabi şimdi kış lastikleri takılı ama o kadar insanı rahatsız edecek düzeyde bir ses farkı yok ama şu bir gerçekki Michelin energy serisinden daha fazla ses yapan bir lastik.enaz ses yapanıda yanılmıyorsam michelinin lastikleri

nadirgoktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw nasıl ses olmaz Bridgestone demek ses demek bence.. benimkide bridgestone acaip ses var. amaa yol tutuşta süper şimdi yiğidi öldürelim hakkınıda verelim.
ama yeni alacağım araçta işallah bridgestone olmaz diye dua ediyorum :p

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
benmkiler michelline ses konusunda çok çok iyi.. ama kimi zaman artık benm sürüşten mi kaynaklanr bilmiyorum pürüzsüz asfaltta kayıyorum hatta esp olmasa bir çok kere arka taraf önüme gçebilirdi:)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw nasıl ses olmaz Bridgestone demek ses demek bence.. benimkide bridgestone acaip ses var. amaa yol tutuşta süper şimdi yiğidi öldürelim hakkınıda verelim.
ama yeni alacağım araçta işallah bridgestone olmaz diye dua ediyorum :p

ses yok demedim sadece sizin abattığınız kadar büyük bir fark yok dedim

nadirgoktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yaw abartmalık değil harbi harbi çok ses yapıyo :m
ama yanlış anlama beni çok bilmişçee yaww nasıl sess yokk ne anlarsınız gibisinden demek istemedim :m sadece bende de var bu Bridgestone ama acaip ses geliyo demek istedim. yanlış anlaşıldıysam kusra bakma :m

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yaw abartmalık değil harbi harbi çok ses yapıyo :m
ama yanlış anlama beni çok bilmişçee yaww nasıl sess yokk ne anlarsınız gibisinden demek istemedim :m sadece bende de var bu Bridgestone ama acaip ses geliyo demek istedim. yanlış anlaşıldıysam kusra bakma :m

yok est. öyle bişey demek istemedim kişiden kişiye değişiyor olabilir bu ses olayı :D