Bu Ampul Olurmu(Yardım!!)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: Bu Ampul Olurmu(Yardım!!)

ylc' Alıntı:
copcu06' Alıntı:
Hiç uğraşmayın komple satılan var.ali Express de var.
Ağrıza ışığı yakmıyor.

Aliexpres te arıza ışığı yakmayan sizin kullandığınız bir ürün varsa link paylaşabilir misiniz. Ben aldım aliexpres ten arıza verdi.

Bu mesaj iPhone'dan fırlatıldı. [emoji4]

t10 ledlerde arıza yakmayan ben henüz bulamadım. Arkadaşın dediği devresi olan astra j uyumlu bir set. Şu linkdekine benziyor. Belki de budur. T10 Plaka İçin Led

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HasanM' Alıntı:
ylc' Alıntı:
Aliexpres te arıza ışığı yakmayan sizin kullandığınız bir ürün varsa link paylaşabilir misiniz. Ben aldım aliexpres ten arıza verdi.

t10 ledlerde arıza yakmayan ben henüz bulamadım. Arkadaşın dediği devresi olan astra j uyumlu bir set. Şu linkdekine benziyor. Belki de budur. T10 Plaka İçin Led

Hasan bey teşekkür ediyorum. Ben de bir iki tane aldım canbus diyor ama hep arıza verdi.
Paylaştığınız üründe 15$ yaklaşık. Tr de 30 ₺ ye var sahibinden de. Yerli malı yurdun malı diyorum. [emoji3][emoji3][emoji3]

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: Bu Ampul Olurmu(Yardım!!)

ylc' Alıntı:
HasanM' Alıntı:

Hasan bey teşekkür ediyorum. Ben de bir iki tane aldım canbus diyor ama hep arıza verdi.
Paylaştığınız üründe 15$ yaklaşık. Tr de 30 ₺ ye var sahibinden de. Yerli malı yurdun malı diyorum. [emoji3][emoji3][emoji3]

Evet bende çok led denedim ama henüz arıza vermeyen lede ulaşamadım :) Arızayı önlemek için ya devre yada paralel ampul bağlamak lazım yada benim gibi arızayı önemsemeyerek devam edeceksiniz :)  Dolar da başını almış gitmişken bazı şeyler  burada daha uyguna alınabiliyor.