Bu araba benim mi! Fk Angel+ AV 6K H7 Xenon

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farların arkasındaki lasrikleri takmayı unutma.ordan çok toz girer.ayrıca uzunlarda far şapkası var.uzunlar yeterli olmaya bilir.

bir de tavsiyem gereksiz yere yakma xenonları.belli bir süreden sonra merceğin olduğu kısımda cam,ısıdan çatlamaya başlıyor.

güle güle kullan

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dışarıda olduğumdan cevabım gecikti, özür dilerim.Daha iyileri hepinize inşallah.

Serviste Farları taktıktan sonra her gördüğüm servis yetkilisi birşey sordu. Fiyatı, Nereden geldiği, Türkiye Distribütörü,...vs vs. İki farın orjinal fiyatı 560TL. Xenonlar ile birlikte bunlar 570TL'ye mal oldu. Bence opel artık aracı sattıktan sonra sorunlarla kazanacağım düşüncesini bırakıp süsleme sanatına biraz eğilmeli. Insignia'ya bindim, yok yok. Copilot gibi siz bir yandan giderken sağı solu okuyor. Astra -G üretilmeyecek artık diyorlar ama müptelası için ufak güzellikler düşünülmeli. Makyaj olur, donanım olur... Yollarda ne Astra'lar görüyoruz ama iş bir far takmaya gelinceye kadar kırk dereden geçiyoruz. Modifiyenin yakıştığı ve bir o kadar da tutulan başka bir araba var mı bilmiyorum. Etekleri yerleri süpüren Şahinlerimizi saymazsak tabi :)

Farların aydınlatması gayet temiz arkadaşlar. Adamakıllı bir makine ile geceyi de çekip buraya ekleyeceğim ve işin üstadlarından yorum isteyeceğim. Başka ne yapılır arabamıza. Bu fotoları cep telefonu ile çekmek zorunda kaldım otoyıkamacıda :)
yıllarca yeni kasasıyla aynı yıl üretilen tek araç astra g

semin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun öncelikle ben aracın resimlerini bulamadım ama :( bende angel+xenon taktırıcam bu aralar ses sistemine yoneldigimden paramda olmadıgımdan herşey sırayla malesef :))

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
farların arkasındaki lasrikleri takmayı unutma.ordan çok toz girer.ayrıca uzunlarda far şapkası var.uzunlar yeterli olmaya bilir.

bir de tavsiyem gereksiz yere yakma xenonları.belli bir süreden sonra merceğin olduğu kısımda cam,ısıdan çatlamaya başlıyor.

güle güle kullan

Allah herkese nasip etsin arkadaşlar. Gerçekten de ucuz olduğunu söylersek yanlış olur.

Geçen gece ıssız bir yerde teste çıktım. Xenonların aydınlatması çok temiz.Kesme çizgisi derseniz bir o kadar nizami. Ben daha önce hiç xenon kullanmamıştım arkadaşlar, ne kadar güzelmiş, bilseydim daha önce geçerdim. Ama bazı arkadaşlar uzunların yetersiz olacağından sıkça bahsediyordu. Belki de far ayarlarından olsa gerek hiçbir sorun görünmüyor aydınlatma açısından. Angelları almadan önce sizin de yazdığınız "gereksiz yakmamak" kısmını çokça okudum. Aynen tavsiyelere uyuyorum, sadece angelları kullanıyorum ;) Tam karanlıkta da xenonları...

NOT: Size bu mesajı yazdıktan sonra garaja bir koşu inip geldim. Ben servise arka kapakları(Yuvarlak olanları) takmasını söylemeyi unutmuştum. Sağolsun kargo ile gelen paketin içinde hiçbirşey bırakmamış :) Herşeyi takmış fara. Tozdan da korunuyoruz artık ;)

Son düzenleme:

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
...

Yakıştı yakışmasına da daha 1 saat önce öğretmenevi bahçesinde otururken bakarsın ki park ettiğin yerde bir gürültü kopmuş. Arabanın etrafında da bir uğultu ahaliden.

-Belediye otobüsü daracık yolda seyyar satıcıya,
-Seyyar satıcı da doğal olarak benim arka çamurluğa :)
............
Anlayacağınız Angel Far'a verdiğim para ile birlikte benim sol çamurluğa da birazcık para sıkışmış :D

Demek ki neymiş?
Kaza tespit tutanağını yanımızdan ayırmıyormuşuz.

Demek ki neymiş?
Dün öğleden sonra forumda açtığımız başlıkta da olduğu üzere hemen bir taş çarptı diye "Tüh, benim yavru ceylan'ın süsü bozuldu :(" diyerekten rötuş kalemini nereden bulacam deyi ortalığa düşmeyecek mişiz :D

Aldılar vallahi façamızı.Kazasız günler dilerim arkadaşlar...

Son düzenleme: