Bu Araba Bu Para Eder Mi ??

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rekabet iyidir ya, belli firmaların tekelinden kurtulmak lazım artık...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onu anladık arkadaşım, sen bu araç bu parayı eder diyorsun. Ben etmez diyorum. Bunun daha nesini konuşacağız, bitmedi mi bu konu.
Hala Tata, Chery ve Hyundai ile karşılaştırmayın diyenler var. Ona cevap yazıyorum.

Sorun nedir? Sen niye sardın bana?

ya ben sana niye sarayım..

sadece öyle garip benzetmeler yapıyorsunki anlam veremiyorum.. o zaman bir konu aç kia-hyundai-cherry-tata diye orda tartışalım..

bu konuda görüş belirttik.. zaten baştan sona saçma bir konu.. iyce çığrından çıktı..

turancalik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karşı karşıya olsak iyi anlaşacağız, sorun olmayacak da. yazarken anlatmak istediğimi çok iyi ifade edemiyor olabilirim, bazı şeyler eksik kalıyor olabilir...

simultane ve senkron bir iletişimde değiliz sonuçta, asenkron bir iletişim platformu bu forum.

ya ben sana niye sarayım..

sadece öyle garip benzetmeler yapıyorsunki anlam veremiyorum.. o zaman bir konu aç kia-hyundai-cherry-tata diye orda tartışalım..

bu konuda görüş belirttik.. zaten baştan sona saçma bir konu.. iyce çığrından çıktı..

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karşı karşıya olsak iyi anlaşacağız, sorun olmayacak da. yazarken anlatmak istediğimi çok iyi ifade edemiyor olabilirim, bazı şeyler eksik kalıyor olabilir...

simultane ve senkron bir iletişimde değiliz sonuçta, asenkron bir iletişim platformu bu forum.

hey maşallah.. :rolleyes:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bu araba bide kırmızı olsa ferrari kadar kadınların dikkatini çeker ;)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumları okudumda bu konu hakkında 2 kısı kıayı savunmus bırısı kıa sahıbı dıgerı ısı kıa almaya nıyetlenmıs kısı eger darkmoon arkadsım kıa almaya nıyetlenmesı emınım %100 emınım kıayı bu kadar savunmaz veya maden arkadasım kıa sahıbı olmadan once bu konu acılsa ondanda emınım kıa yı bu kadar savunmaz bıraz fanatıkcılıge kacmıs sızınkı benım gozlemledıgım bu dogru veya yanlıs

+10000