Bu araç airbag açmış mı ?

10kolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir astra bakmaya gideceğiz ama gitmeden önce fotolarını inceleyeyim iyice dedim konsolun yolcu tarafında bu airbag yazısının yanında ki yırtık dikkatimi çekti... airbag açılmış olabilir mi ?

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orayla ilgisi olacağını sanmıyorum temiz duruyor gibi araç ne kadar fiyat çektiler

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Airbag açılıp tamir gördüğünde zeminde orijinal olmayan dalgalanmalar oluyor, o şekilde bir çatlak olmaz.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
araç diri duruyor.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bence kaçırmadan araca bakın/baktırın.. Gerçekten çok diri duruyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk

10kolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinizden öncelik bir konu için özür dilerim. fotolar üstünde hyundai yazıyor kesinlikle reklam için değil işteyim bugün. devlet kurumunun interneti her foto yükleme sitesine izin vermiyor o yüzden bu siteyi kullandım foto için. ayrıca aracı takas ile üstüne para verip almayı düşünüyorum ama araçta 16 bin hasar kaydı + çamurluk ve kaput değişmiş. tanıdığım bir ustaya götürüp şasede sıkıntı yoksa almayı düşünüyorum. ben biniciyim hep bu kasa araç aradım uygun fiyata ağır hasarlı bile aradım ama denk gelmedi açıkcası. siz ne düşünürsünüz bu konuda 16 bin opel gibi bi aracın hasar kaydı için hiç birşey. benim daha düşük modelli aracımın arka tampon+sol stobu için 4 bin tl istenmişti serviste sanayide 250 tlye halletmiştik. ordan yola çıkarak 16 bin bana normal geliyor..

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Siz şimdi alırsınız ama satarken çok zorlanırsınız.. Bu yüzden biraz daha bekleyip daha düzgün bir araç bakmanızı tavsiye ederim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç airbag açmış gibi durmuyor kazadan dolayı kasılıp torpıdo çatlama yapmış olabilir. 16 bin hasar kaydı olan astra g pert kayıtlıdır zaten. g kasa için 16 bin bence yüksek mebla. hee sunua söylemek gerek pert kaydı var diye kullanılmayacak araba diyemeyiz. benim aracımda torpidodaki airbag açılmış sonra kaplama yapılmış yani aracım kazalı. 5 senedir allaha şükür sıkıntısız kullanıyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hasar miktarının nasıl ve hangi şartlarda tespit edildiğini bilmeden az veya çok diyemeyiz. Benim aracıma da arkadan çarpmışlardı, araç kaskolu ve orijinal olunca eksper orijinal parçalardan oluşan bir liste hazırlamış, parçaların bir çoğu ülkemizde olmadığı için Almanya'dan gelecekti, hal böyle olunca ortaya 13.500 TL lik hasar listesi çıktı. Yani aracım için pert olur dendi. Aracımın hasarı çok fazla olmadığı için kendi imkanlarımla yaptıracağım diyerek kolları sıvadım. Özel bir serviste aracımı 2.500 TL ye beğendiğim şekilde yaptırdım. Faturayı sigorta şirketine yolladım, 1.000 TL si tazminat olmak üzere hesabıma 3.500 TL yatırdılar. Bu aracın hasar durumunu bilemem ama sicilinde 16.000 TL hasar kaydı olan bir aracı kolay kolay elden çıkaramazsınız ayrıca sigorta primleri de yüksek çıkar.

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emniyet kemerlerinin gergileri de açılmış vaziyette,kendi aracım alındığından bu güne hep kaskoluydu 2009'da vectra'ya yandan girdim ve Gedizlere çekildi aracım,yanlış hatırlamıyorsam silecek suyuna bile 34Tl gibi birşeyler vardı 2 3 sayfa fatura toplam 9.900 küsür,suçlu karşı taraf çıktı zaten ama olan aracıma oldu,ancak bir çok kişi arabanın Gedizler yerine sanayiye götürseydin 4-6 arası çıkardı dediler,yani hasar kayıtlarının hangi firmalarca onarım gördüğüne de bakmak lazım,yetkili servislerde 3 liralık şeye 6 7 lira yazıyorlar çünkü