Bu aracı nasıl bilirsiniz?

Oktay-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tasarım güzel, fakat; lpg sıkıntılı, kendine has arızaları var ve çözümü yok gibi bir şey. daha önce almaya niyetlenip araştırmış, kendi kendime Allah kurtardı demiştim... iç mekan deformasyonu hızlı gelişiyor, tofaş'ın ağabeyi diyorlar piyasada. ama yedek parçası uçuk fiyatlarda... aldın mı zor satarsın, piyasası ölü. rxt için bir şey demiyorum bile. temiz bir cdx al, keyfini sür derim...

DOHCLINE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 2004 astramı, babamın 94 corollasıyla değiştik. Şimdi de corollayı değiştireceğim. Aslında aklımda CDX ya da RXT vardı ama bugün ilanın birine denk geldim ve birden döndüm.

big_13227484_1048908_pt5r011.jpg

big_13227484_1048908_0xvh238.jpg

http://www.sahibinden.com/ruhu_ve_tarzi_olanlara-84WQQaXQQ13227484WQQpXQQdisplayitem

Teknik veriler:

155 hp
187 nm/tork
Son hız 220
Ortalama yakıt tüketimi 10-11 lt

İlan bu... İkinci elinin ölü olması çok mesele değil benim için. Şanzıman kafamı karıştırıyor. Sorun çıkarır mı kestiremiyorum. En çok düşündüğüm bu. Tabi bir de LPGsiz binmem mümkün değil. LPG ile uyumu nasıl olur bilemiyorum. Silindir başına çift buji falan...

İlandaki araç için neler diyebilirsiniz. Fiyat, değer v.s. Sizden gelen cevaplar doğrultusunda ya iletişime geçeceğim ya da CDX, RXT aramaya devam edeceğim. Şimdiden sağolun...

tork düşük, şanzuman uzun. yakıt tüketimi fazla... (gsi ile kıyasladım :))):D

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çok çekici bi tasarımı var.ama genel olarak selespeed şanzman robot sorununa sahip ve oldukça masraflı.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Her ne kadar beni caydırmaya kalksanız da bugün rahat durmadım ve aradım.:) Aracın kapılarının tamamının ve çamurluğun birinin boyalı olduğunu öğrendim. Yani olsa da bu araç olmayacak. Ama galiba Alfa hiç olmayacak. Yazılanlara bakılırsa bu sonuç çıkıyor.

Yarın düz şanzımanlı bir taneye bakacağım. Olmazsa CDX, RXT!

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün resimdekinin aynısı niteliğinde bir 156 1.6 buldum. Renk füme, iç krem-sarı renk deri döşeme...

big_12652717_1633655_ubhp414.jpg

big_12652717_1633655_c6e3284.jpg

2001 model 123.000 km'de. Deri döşeme, sunroof, MP3 çalar, ABS, Sıralı sistem LPG (Bedini) v.s.

Sağ tarafı ve bagaj kapağı boyalı fakat değişmemiş. Bunun dışında gerçekten içi dışı temizdi. 17 inç jant takılıp yaylar değiştirilmişti araçta. Normali 15 inç. Jantlar bana pek hitap etmedi. Orijinali ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Araç, Alfa Romeo yetkili servisindeki görevlinin aracılığıyla bulundu. Servis görevlisi, araca ben kefilim diyor. Ama kafam bir hayli karışık. Sonuçta bir tanıdığının aracı. Araç içime sindi. Basit bir çizikten falan boyalı olması benim açımdan önemli değil. Ancak kazalı olup olmayacağı düşündürüyor.Siz ne dersiniz? Dışarıda bir kaportacıya mı göstersem...

Fiyat olarak pazarlık yapılmamış hali 15-16 gibi

Yardım ederseniz sevinirim, yarın araca baktırmayı düşünüyorum.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bır zamanlar kuzenım vardı 2 kere sandık motor geldı arabaya bence hıc ugrasma bın toyotaya daha ıyıdır bundan