Bu Aracı Tanıyan Varmı ACİLL ?

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
galerisine göre değişir, bazı galeriler boyalı araç bile alıp satmaz o kadar titiz çalısırlar, başlarını ağrıtmazlar ,ama fazla oynanmış bir araç almak da pek akıl karı değil, sade alıp yapmak istediğini kendin yapacaksın, cunku bu oynamanın altında başka sebepler yatıyor olabilir.

+1 katılıyorum. A4'ü galeriden aldık İstanbul Bostancıda Otomobilci'den. Adamın dediğine göre sağ ön kapı boyalıydı,götürdük baktırdık sadece o kısım boyalı çıktı. Bazı galericiler gerçekten dürüst yapıyorlar işlerini.

Astraya gelince,benim pek gözüm tutmadı arabayı. Başka arabalara bakmak daha mantıklı olacaktır.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
fıyat yuksek gıbı geldı bana

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galeriyse tavsiye etmiyorum ki öyle...ikincisi de çok fazla oynanmış 2010 model arabayla bukara uğraşılmışsa modifiye için genç arabası olma ihtimail varki zorlanmış olabileceği düşüncesi aklıma gelmiyor değil

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Galericimi? Allah korusun...
O kadar yediğim kazıktan sonra tövbeler tövbesi. "Arkadaşımız demiş ki bazı galericiler işini gerçekten dürüst yapıyor." İyide alnında yazmıyor. Kazığı yediğinizde iş içten geçmiş oluyor.

çağdaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2012 model aldım full aksesuarlı tamponlar felan rüzgarlık var film var dizel 43.700 görüntü olrak ondan daha güzel duruyo arada iki yaş var 30000 km var bence sıfır alın manuel olsun