bu egsoz sesini istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar videodaki astranın egsozundan çıkan sesi neyle çıkarıyorlar bilgisi olan varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim.mutlaka takmalıyım bende bundan.saygılar.
http://www.youtube.com/watch?v=HyM1Z7_ykU8&feature=related

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 8v motor lazım. :)

Standard GSI egzostuna benziyor ama sanıyorum kat. iptal edilmiş.Dinamometreden gelen jet motoruna benzer sesi diyorsan onun için de dinamometreye çıkman lazım. :)

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 8v motor lazım. :)

Standard GSI egzostuna benziyor ama sanıyorum kat. iptal edilmiş.Dinamometreden gelen jet motoruna benzer sesi diyorsan onun için de dinamometreye çıkman lazım. :)
Bende 1.6 16v astra var.katalizörü gerekirse iptal ederiz:Dkast ettiğim tam anlamıyla jet motoru sesidir.ne yapmak lazım o sesi çıkartmak için?birde sana bişey daha sorcam bu parçaçılarda satılan hava filtresi yerine takılan metal bi filtre var sesi değiştiriyor onların bir zararı olurmu araca yakıtı falan arttırırmı?saygılar.

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ermanın dedıgı gıbı senın cıkartmak ıstedıgın jet motoru sesı egzost tan deıl dyno dan gelmekte.

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ermanın dedıgı gıbı senın cıkartmak ıstedıgın jet motoru sesı egzost tan deıl dyno dan gelmekte.
bu sesi dinamodanmı çıkarıyolar:eek::eek::eek:peki ama nasıl anlatabilirmisin?ilave bişeylermi takmak lazım.bence çok güzel bir ses.önceleri bi doblo kullanıyodum jtd.turbo devreye girince radyo şasi yapardı hoparlörlerden bu ses gelirdi bayılırdım:Ddüşündene giden arabadan bu sesin gelişini yanından 140 la falan geçerken.
stelik F kasa astradan:Dyapmam lazım kesinlikle yardımcı olurmusunuz.saygılar.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sesi dinamodanmı çıkarıyolar:eek::eek::eek:peki ama nasıl anlatabilirmisin?ilave bişeylermi takmak lazım.bence çok güzel bir ses.önceleri bi doblo kullanıyodum jtd.turbo devreye girince radyo şasi yapardı hoparlörlerden bu ses gelirdi bayılırdım:Ddüşündene giden arabadan bu sesin gelişini yanından 140 la falan geçerken.
stelik F kasa astradan:Dyapmam lazım kesinlikle yardımcı olurmusunuz.saygılar.

Dinamometre dediğimiz cihaz aşağıdaki resimde ön lastiklerin altındaki, arabanın hp ve torkunu ölçmeye yarayan cihaz.Sürekli yanınızda bulundurmanız ya da arabaya monte etmeniz mümkün değil yani.:)

r6U95210.jpg

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dinamometre dediğimiz cihaz aşağıdaki resimde ön lastiklerin altındaki, arabanın hp ve torkunu ölçmeye yarayan cihaz.Sürekli yanınızda bulundurmanız ya da arabaya monte etmeniz mümkün değil yani.:)

r6U95210.jpg
Haydaaaaa....:( hayallerimi yıktın be birader.bu ne ya.sandımki egsozdan çıkıyor o ses.tüh beee:(ee peki buna yakın bi sesi almamız mümkünmü?birde şu hava filtresi olayınıda biliyomusunuz?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araca sarar verip vermemesi takacağınız hava fitresinin kalitesine ve temizliğine verdiğiniz öneme bağlı.Egzosttan F1 araçlarına benzer bir ses almak için içine bir çeşit pervane takıyorlar bildiğim kadarıyla.Başka bir siteden aşağıdaki mesajı buldum...

Arkadaşlar F1 sesi çıkaran egsoz her marka her türlü araca (benzin-diesel-lpg) takılabiliyo istenildiği zaman açılıp istenildiği zaman kapatılıyo uzaktan kumandalı bi sistemi var uygulamayı Bursa da Mert Oto Egsoz Yapıyo Remzi abimiz tanıtım ve paylaşım amaçlı bi video koyuyorum taktırmak isteyen olursa yardımcı olurum.:thumbsup:

http://rapidshare.de/files/17334566/F1.wmv.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...