Bu fotoğraf ölümlü yarışın ardından çekildi !

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otoyolda yarış yapan gencin trafik kazası geçirip öldüğü aracın hız ibresi objektiflere böyle yansıdı..
226847.jpg

Otoyolda bir araçla yarış yapan genç, otomobiliyle takla atarak yola savruldu. Kazada sürücü olay yerinde hayatını kaybederken, yanındaki iki arkadaşı ağır yaralandı.

Aşırı hızla üst geçidin ayağına çarpan otomobilin motor dâhil birçok parçası dağıldı. Hurdaya dönen aracın hız kadranının, 150'de olması dikkat çekti.

Feci kaza, önceki gece D-100 Karayolu Avcılar mevkiinde meydana geldi. Görgü tanıklarının iddiasına göre, plakası alınamayan bir otomobil ile yarış halinde olan Yenal Kaçaroğlu'nun (25) kullandığı 34 DT 3885 plakalı otomobil, aşırı hız nedeniyle kontrolden çıkarak karayolu üzerindeki bir üst geçidin ayağına çarptı. Çarpmanın etkisiyle takla atan otomobil, yaklaşık 100 metre sürüklendi. Otomobilin sürücüsü Kaçaroğlu ile yanında bulunan Yenal Toprakçı (26) ve Erhan Yener (25) yola savruldu. Genç sürücü olay yerinde hayatını kaybetti, Toprakçı ve Yener ağır yaralandı. Yaralılar Bakırköy Sadi Konuk Eğitim Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Kaçaroğlu'nun cesedi, kaza mahallinde yapılan incelemenin ardından aynı hastanenin morguna götürüldü.

Aşırı hızla üst geçidin ayağına çarpan otomobilin motor dâhil birçok parçasının dağılarak yola savrulduğu, hız kadranın da 150'de olduğu görüldü. Kazaya tanık olan bir kişi, kaza yapan otomobille başka bir otomobilin yarış halinde olduğunu, Kaçaroğlu'nun kullandığı otomobil kaza yapınca diğerinin durmayarak yoluna devam ettiğini söyledi. Görgü tanığı, "Her iki otomobil de çok hızlıydı. Araç takla atınca içindekiler yola savruldu." şeklinde konuştu. Kaza sebebiyle yol bir süre trafiğe kapatılınca bazı sürücüler tepki gösterdi. Kaza trafiğine takılan Karadenizli şarkıcı 'Kont Adnan', şunları söyledi: "Avcılar-Merter arasında her gece mutlaka bir kaza oluyor. Bu güzergâhta yarış yapıyorlar. Artık bu olumsuzluğa bir çözüm getirilmesi lazım. Buraya ya radar koysunlar ya da denetimi artırsınlar." Avcılar ile Merter arasındaki yolda her gece yarış yapıldığını belirten görgü tanıkları da yetkililerin önlem almasını istedi.

---
Normalde haberleri birebir kopyalıyıp başlık acmayı sevmem ama hız yaptığını zanneden ve bunu bir marifet olarak bilen,anlatan, hatta ballandırarak üyelerimize ibretlik olsun diye koyuyorum bu başlığı...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
teşekkürler...
yakınlarına başınız sağolsun diyorum kendisine Allah'tan rahmet diliyorum,

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık...

xrex

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün okudum haberi ailesine çok uzuldum valla

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
allah rahmet eylesin...

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün haberlerde izledim direk orta direğe dalmışlar.. arabada nerdeyse sağlam yer kalmamış..araç ta kafanın yolcu kısmı sağı saten yoktu.. olduğu gibi gitmiş.. yazık böle oldu mu çok üzülüyorum.. Madem basıyon ölümüne basma sonuçta kazandığında madalya verecek değiller..ama bilinçsizce yapılan hız felaket getiriyor.. bende yeri geldimi gaza abanıyom ama gaz kesmesini de biliyom..nasılsa bu aradan geçer diye son gaz gitmek olmaz ne olur ne olmaz gazı kesencen ki sonuç felakett olmasın.. ALLAH'ım bütün herkesi korusun...