Bu gündüz farını Astra H 2012 modelde kullanan var mı ?

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel bi işçilikle mis gibi olur. Makyajlı kasada sisler baklava dilimi şeklinde ve hafif ortalı olduğundan sislerin yanına yerleştirecek boşluk yok. Diğer türlü benim bildiğim kasalar arasında tesisat farkı yok..
2 boş sis kapağı alınır ister sade daylight ister hem daylight hem sis delikleri açılarak bağlantıları yapılır ;)

tek daylight şöyle durur mesela.. sislerimde olsun derseniz bunları iç kısımlara yaklaştırır dış köşelere de sis için delik açarsınız, arkadan da bi güzel silikonlarsanız tr de tek diye satarsınız :)
uvccn.jpg

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karşı komşum aracına uyguladı gayet şık duruyor. orjinal sisleri sökerek sıfır kapak aldı ve kendisi montajını sağladı.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hcoban80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, bende 2009 model H HB arabama gündüz led farı uygulaması yaptırmak istiyorum, nasıl birşey yaptırabilirim, ilginizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
Saygılar

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:56 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:50 ----------

Arkadaşlar birde şöyle bir uygulama var, bu uygulama sizce nasıl sanki daha güzel olmuş.
Uygulamayı yapan yerle görüştüm, buradan paylaşsam yayınlanırmı acaba?
Videoyu bizde siz izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=nThlxXwnfgk

hcoban80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuya kimse bakmıyor mu arkadaşlar? Değerli ilginizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.