Bu jant'ın modelini markasını bilen ? Yada kullanıldığı aracı bilen..

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar harbi harbi güzelmiş ama daha iyi alternatif çıkacaktır. Umarım aradığınız jantı bulursunuz, işiniz samanlıkta iğne aramak gibi birşey olsa gerek. :)

NaeX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar harbi harbi güzelmiş ama daha iyi alternatif çıkacaktır. Umarım aradığınız jantı bulursunuz, işiniz samanlıkta iğne aramak gibi birşey olsa gerek. :)

Evet banada güzel geliyor.. Benim araçda beyaz jantların bulunduğu araçda beyaz ve jantlar arabayı doldurmuş beni etkiledi inş buluruz :) Resimdeki araçdaki jantlara teklif verdim bir düşüneyim yeni projeye başlıyorum ona göre cevap vericemdedi bakalım bekliyoruz.. Alternatif de aramıyor değilim..

GSİ CLUB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Schmidt modern line'da düşünebilirsiniz.Türkiye'de çok çok az var sanırsam.Anadol turboda vardı gayetde bomba bir jant bence :)
1pgws.jpg

1ph2r.jpg

1ph3m.jpg

GSİ CLUB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle zor bulunuyor maalesef..Aslında zor bulunması bir yönden iyi hiç değilse güzelim bbs rs gibi herkeste olmaz :)

NaeX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle zor bulunuyor maalesef..Aslında zor bulunması bir yönden iyi hiç değilse güzelim bbs rs gibi herkeste olmaz :)

BSS RS lerin kaçı orjinal piyasada ? :) Şuan arayışdayım aracı bu ay sonu veya önümüzdeki ay ortasında içeri alıcam. C20XE motor koyulucak o zamana kadar bulurum inş.. Komple elden geçirilecek o srada onlarıda halletmiş olursam çok çok iyi olur :/

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BSS RS lerin kaçı orjinal piyasada ? :) Şuan arayışdayım aracı bu ay sonu veya önümüzdeki ay ortasında içeri alıcam. C20XE motor koyulucak o zamana kadar bulurum inş.. Komple elden geçirilecek o srada onlarıda halletmiş olursam çok çok iyi olur :/

Aracınız kaç cc? Bilgilerinizde gsi yazdığına göre zaten c20 motor olması lazım. Yok eğer 1.4, 1.6 motora sahipseniz eğer 2.0 motor taktırsanız dahi ruhsata işletemezsiniz ve muayeneden geçmez.

NaeX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız kaç cc? Bilgilerinizde gsi yazdığına göre zaten c20 motor olması lazım. Yok eğer 1.4, 1.6 motora sahipseniz eğer 2.0 motor taktırsanız dahi ruhsata işletemezsiniz ve muayeneden geçmez.

c20ne motor var üzerinde.. C20XE koyulucak.. bendeki 116 hp %10 tolarans var sanırım şuan ama hp de sorun yaşarmıyım bilmiyorum. Ama zannetmiyorum...