Bu Nasıl Kasko yaa ????

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu nasıl iş yaa arabaya pert bedeli 18000 werceklerdi bu gün aradılar pazartesi hesabınıza 16,500 yatırcaz diorlar kazayı ben yaptığım için fiyat düşüyomuş araç babamın üstüne olunca böle bi saçmalık mı war ben nasıl 18,000 alırım kaskodan lütfen yardım...:mad::mad::mad:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
itiraz edin.rakam değişebilir.
ama şu anki piyasa fiyatları da kaskonun verdiği rakamı düşürüyor olabilir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kasko poliçesinde tek sürücü, yaş indirimi gibi tenzilatlar uygulanmışsa uygulama doğru. Benim kasko poliçemde yaş indirimi, iki sürücü indirimi mevcut olup bu sürücülerin isimleri poliçeme işli (üçüncü bir sürücü benim aracımda hasara neden olursa ben de tam hasar bedelini alamam). Bu nedenle kasko poliçenizi, özellikle indirimler bölümünü iyi inceleyin.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kasko 2 sürücü olarak yaptıysanız fiyatı düşürmemeleri lazım..Ama kaskoyu 1 sürücü olarak yapıpta,kaskoda kayıtlı olmayan 2. bir sürücü yaptıysa kazayı fiyat düşürebilirler sanırım...

Yani aynen Savaş abinin dediği gibi...Abi sanırım aynı anda yazıyormuşuz..

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kasko 2 sürücü olarak yaptıysanız fiyatı düşürmemeleri lazım..Ama kaskoyu 1 sürücü olarak yapıpta,kaskoda kayıtlı olmayan 2. bir sürücü yaptıysa kazayı fiyat düşürebilirler sanırım...

Yani aynen Savaş abinin dediği gibi...Abi sanırım aynı anda yazıyormuşuz..

Demek ki tezimiz doğru. :) Poliçe yaptırırken indirimler hoşumuza gidiyor ama, indirimlerin neleri, hangi şartlarda kapsadığını ayrıntılı olarak incelemiyoruz. Ankara'dayken kapalı garaj indirimim vardı, İzmir'e gelince iptal ettirdim. Her iki aracımın kasko poliçesinde sürücü olarak eşim ve ben görünüyorum. (eşim manuel vitesli araç kullanamadığı halde ne olur ne olmaz diye poliçeye ilave ettirdim, Ankara'ya gittiğimde çok çok nadiren aracımı abime veririm onun haricinde kimseye aracımı vermem)

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskoda tek babamın adı yazılı ehliyeti alalı daha 3 ay oldu :( :( napcam ben şimdi 1500 tlde az bi rakam deil :( :(

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sercan elinden birşey gelmez...Eğer baban kaskoyu yenilerken ilerisini hesap edip senide ilave ettirseydi şimdi bu konuyu açmamış olacaktın..Olsun beterin beteri vardır birde kaskonun olmadığını düşün...16000 denmi olmak daha acı,yoksa 1500 tl denmi..Dert etme bence ...Hayırlısı olsun....

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskoda tek babamın adı yazılı ehliyeti alalı daha 3 ay oldu :( :( napcam ben şimdi 1500 tlde az bi rakam deil :( :(

Canın sağolsun, hiç kendini üzemene değmez...

Aracın perte çıkmış, senin sağılığın yerindeyse ALLAH a şükret.

Geçmiş olsun, ALLAH beterinden sakınsın...

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Canın sağolsun, hiç kendini üzemene değmez...

Aracın perte çıkmış, senin sağılığın yerindeyse ALLAH a şükret.

Geçmiş olsun, ALLAH beterinden sakınsın...
ALLAH Başka Dert Keder Vermesin