bu ne biçim ceza arkadaslar

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eeee kimi Ambulans mısın diyor, insignia nickli arkadaşta iptal olur diyor.
Şimdi hangisi doğru. Ya tutarsa diyip denemek mi yoksa gidip indirimli şekilde ödemek mi.
343 TL cezayı 258 TL şeklinde ödemiştim. İtiraz edersek ve kabul olmassa erken ödeme indiriminden faydalanamayıp 343 ödemekte var işin ucunda.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse, yazmayayım, şimdi heryer, çalı dibi, duvar dibi radar mekanı oldu, en olmadık yerde radar, geçenlerde 67 km hızla 349 tl yazdılar bana, ama adamlar haklı; önümüzde seçim var, çalışmalarda para lazım hazineden,, sen vermezsen, ben verzemsem nasıl zenginleşir bu devlet???? bide 2014 hız ve emniyet kemeri yılı diye usul usul takıyolar,,,, varmı itirazı olan?? sulh ceza hakimliğine buyrun o zaman,,,

Son düzenleme:

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi hangisi doğru. Ya tutarsa diyip denemek mi yoksa gidip indirimli şekilde ödemek mi.
343 TL cezayı 258 TL şeklinde ödemiştim. İtiraz edersek ve kabul olmassa erken ödeme indiriminden faydalanamayıp 343 ödemekte var işin ucunda.

cezaya itiraz etmek ödemeyi geciktirmez, şimdi gider 258tl indirimli olarak ödenir, makbuz saklanır, ceza iptal olursa iade alınır, bana geçen mafta maliye aynısını dedi, makbuzu sakla, dava sonucuna göre sana ödeme yaparken sorun olmasın diye

Tuncay24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vermiş olduğum bilgi kesindir.

Tapatalk

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bidaha ceza yemeyi kaldıramam, ben kamyonet sınıfı olduğumdan 80i geçince 343 tl çok ağır. Arabada arkadaş falan varsa direkt acile gideceğim, ona rapor alacağız, acile giriş yaptığıma dair kağıt alacağım, gidip itiraz dilekçesini verip parayı yatıracağım. İptal olursa ödediğim ceza tutarını geri alacağım. Sanırım bu şekilde?