bu ne modülü böyle 16000 tl...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz şahibeli...o modül kapı kontrol ünitesi...artı araç garanti kapsamında neden 1600tl olduğunu var sayalım ödemiş oluyor? artı acaba kaza felanmı var ki 16bini modül arızası olarak tanıdık yerde gösterebilirmi onu size soruyorum bu konuda tecrüem yok ülkemizde
parça bu
Not; sonradan gördüm..işin ikinci ilginç yanı aracın bir yaşında olup ikinci sahibi olması bu da dikkat edilmesi gereken hususdur...ben bunlara dikkat ederim...neden? bir senede ikinci sahibi de satıyıyor?
12607-IMG-8693.JPG

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Yağmur yağıyor, SELLER akıyor, opelim fikir yürütüyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada arkadaşlar ben bu ilanı ilk gördüğümde araç fiyatı 42 bin tl idi. şimdi 45 bin tl olarak değiştirilmiş... ikinci şüpheli hareket...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aracın başına ne gelip gelmediğini bilemem. Ben olsam uzak dururum. Ancak Ford servisinde çalışan bir arkadaş 16.000 TL'lik modül olabileceğini söyledi. Ben onun yalancısıyım.

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın başına ne gelip gelmediğini bilemem. Ben olsam uzak dururum. Ancak Ford servisinde çalışan bir arkadaş 16.000 TL'lik modül olabileceğini söyledi. Ben onun yalancısıyım.

böyle bi modül varsa zaten sadece bundan değil tüm jettalardan uzak dururum ben...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesın 16 bın tllık modul varıdr ama bu aracta degıl bızım abıden yarıs arabası var evo uzerınde 25000 dolarlık şanzuman var sonucta olabılır :) ama bu arabada degıl bu aracta var bı olay hem ole olmasa sımdıye coktan satılırdı..

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilan da hasarı yada değişimi hem önemsemiyor hemde kayıttan dolayı bu fiyat vs diyor şaibeli ilan ben olsam almazdım yada çok çok ayrıntılı baktırırdım

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir abimizin aracı muayeneye 45000 km de girmiş. Kayıtlarda ise 145000 km görünüyor. Araç şu anda 51000 km de. Tüvtürk bunu düzeltemiyor onun yerine imzalı yazı veriyor yanlık olmuş diye. Abimiz aracı satamıyor. Belki böyle bir yanlışlık vardır diyeceğim ancak. İlan baştan aşağıya şaibe kokuyor.