bu nedir

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar kaputu acinca boyle birsey buldum tahminimce hava poleninin altindaki yere gidiyor ucu kirilmis bundan nerede bulabilirim
IMG-20181020-WA0003.jpeg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam servise gitmenizde fayda var. Hortumun birisi yerinden çıkmış ustalar baksınlar belkide sorunlarınızın tamamı çözülecektir.

• Beğen
Tepkiler: husooz ve Murat

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam servise gitmenizde fayda var. Hortumun birisi yerinden çıkmış ustalar baksınlar belkide sorunlarınızın tamamı çözülecektir.

belkide ama cogu ustanin gorusu rolanti dalgalanmasi onunla alakali degil gorusunde bazisi bile bir ise yaramiyor diyen bile var bilgili kisi sayi ulkemizde cok az malsef buda bizlerin cebine zarar

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Olurmu oyle mantiksiz sey. O hortum bir yerlere takılması gereklidir. Ise yaramiyor olsa motorda neden fazladan parca kullansinlar.

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr hortumuymus debimetrenin ucundaki boruya takiliyormus ogrenmis oldum debi metrenin bagli oldugu hava akis hortumun ucundaki giris yeri kirilmis degismesi gerekmis boruda set olarak 600 lira

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Yok artık daha neler girişi kırıldıysa bir şekilde yerine takamadılar mı demir boru vb birşeyle. Herşeyi paraya döküyorlar sağolsunlar. Ayrıca devir dalgalanmasındaki sorunla ilgisi olabileceğini veya hortumun tam olarak ne işe yaradığını söyledilermi hocam ?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
egr hortumuymus debimetrenin ucundaki boruya takiliyormus ogrenmis oldum debi metrenin bagli oldugu hava akis hortumun ucundaki giris yeri kirilmis degismesi gerekmis boruda set olarak 600 lira
Ozaman aracınızdaki titremenin sebebi %90 budur...

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok artık daha neler girişi kırıldıysa bir şekilde yerine takamadılar mı demir boru vb birşeyle. Herşeyi paraya döküyorlar sağolsunlar. Ayrıca devir dalgalanmasındaki sorunla ilgisi olabileceğini veya hortumun tam olarak ne işe yaradığını söyledilermi hocam ?

hortum egr hortumuymus kodundan soyledi hava akis borusundaki cuk varmis ucunda o kirilmis o boru oraya giriyormus 1 haftadir hava akis borusu gelecek servise beklemedeyim