Bu Opel Bayii Beni Deli Edecek :((

emology

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeni astra 1,3 cosmo siparişimi yaklaşık bi 15 gün önce verdim...araba gemide temmuzun ilk haftası buraya gelicek en geç temmuz 10 gibi teslim ederiz diolardı..2 gündür arayışlarım sonucunda daha gemiden raporları bekliyoruz ha bugün belli olur ha yarın rapor gelir arıcaz sizi diye diye ayın 6 sı oldu :)) daha fol yok yumurta hiç yok...bu adamlar beni oyalıomu müşteri mi kaçırmak istemiolar yalan mı atıolar çözemedim gitti arkadaşlar..şu gemi nereye gelio şimdi türkiyeye yanaşsa İstanbul daki bayilere ne zaman gelir bilen anlayan var mı :))

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bu Opel Bayii Beni Deli Edecek :((

emology link' Alıntı:
arkadaşlar yeni astra 1,3 cosmo siparişimi yaklaşık bi 15 gün önce verdim...araba gemide temmuzun ilk haftası buraya gelicek en geç temmuz 10 gibi teslim ederiz diolardı..2 gündür arayışlarım sonucunda daha gemiden raporları bekliyoruz ha bugün belli olur ha yarın rapor gelir arıcaz sizi diye diye ayın 6 sı oldu :)) daha fol yok yumurta hiç yok...bu adamlar beni oyalıomu müşteri mi kaçırmak istemiolar yalan mı atıolar çözemedim gitti arkadaşlar..şu gemi nereye gelio şimdi türkiyeye yanaşsa İstanbul daki bayilere ne zaman gelir bilen anlayan var mı :))
Sn.emology bu durumu aracımızı alacağımız dönemde birçoğumuz yaşamıştı. Bende de ilk söz verdikleri teslimat tarihinden 12 gün fln sonra vermişlerdi, gemiden bize geç ulaştı fln demişlerdi. 'Araçlarımızı beklerken yaşadığmz heycanlar' diye bir başlık var forumda, o başlıkta yazanları okursanız ne demek istediğimi daha güzel anlarsınız :)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun hangi bayi acaba?
birde ne kadara aldınız acaba?

emology

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bayrampaşa opel odak bayiinden aldım..daha alamadım da sipariş ettim .. 52,300 lira fiyata sipariş etmiştim fiyat sabitlemesi yapmıştım..sonra görüştüğümde tekrar zamn geldi edemişlerdi..bi de bn navigasyon + sunfroof+ karartma camlar+karter koruma filan için de ekstra verdim 56 ya filan gelicek heralde :(

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok uygun fiyat.güle güle kazasız belasız kullanın.
fiyat sabitlemesi yerinde olmuş.zira bin lira zam geldi yaklaşık olarak.
bende 1.3 cosmo siyah düşünüyorum nasipse o nedenle sordum fiyat ve bayi ismini umarım kısa zamanda aracınıza kavuşursunuz.bana sorarsanız çok beklemiş sayılmazsınız daha uzun süre bekleyen arkadaşlar biliyorum ki sizin araç özel sipariş sunroof nedeniyle navi cd500 mü yoksa servisten necvox  veya cyclone mu taktıracaksınız?
sunroof=2000 lira
cd500=1750 lira
diğer naviler yaklaşık=2000 lira
yani sunroof ve navi sadece 56 bin yapıyor oda cd500 için diğer naviyide katınca 56 bini aşar, diğer aldıklarınız (karter-film) hediye sayılır bence çok güzel pazarlık yapmışsınız biraz daha sabredin bence. :)

emology

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağolun tomacco teşekkür ederim..naviyi orjinal istedim sonradan takılma ne kadar güzel olursa olsun orjinali gibi olucağını düşünmüyorum..bakalım kısmet bi gelse de görebilsek artık makinemizi :)

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Öncelikle hayırlı olsun.Bende sipariş verme aşamasındayım.
1.3 Cosmo Dizel + sunroof + cd500 istiyordum ancak ellerinde CD500'süz olduğu ancak Navimaster nav sistemi takabileceklerini söylediler.Napsam ne etsem karar veremedim doğrusu.
Bende cd500 istiyorum ancak Turkiyede şuan hiçbir bayide böyle bir araç yokmuş.
Acaba NaviMaster taktırsammı?
Siz ne dersiniz?

emology

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla bu sizin kararınız nasıl olur bilemem ama kendi görüşüm orjinalin dışına pek çıkmamak o yüzden kendi navisi olanı almayı tercih ettim ben..
bi de araba gelirse süper olucak o ayrı..