bu ürün hakkındaki düşünceleriniz

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet yok....ama boss ürünleri genel olarak nasıldır...navitecht kamosonik premier gibi ürünler 400liradan başlıyor...bu ürünü almak daha mantıklı geldi bana...o yüzden sordum...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boss bilmiyorum ama bose ses sistemi var on numara

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passata necvox marka takıyorlar genelde....necvox lara bakın bi...

bu arada bir tanıdığımda markası ne bilmiyorum ama galiba JVC idi isterseniz sorarım çıkma var caddyden çıkarttı benim araca önermişti...benim param yoktu...film falan izletiyor her türlü özellikle var diye biliyorum......

bu arada eğer necvox iki tane alırsak uygun fiyatlı veriyorlarsa bende alırım...

Son düzenleme:

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passata necvox marka takıyorlar genelde....necvox lara bakın bi...

bu arada bir tanıdığımda markası ne bilmiyorum ama galiba JVC idi isterseniz sorarım çıkma var caddyden çıkarttı benim araca önermişti...benim param yoktu...film falan izletiyor her türlü özellikle var diye biliyorum......

bu arada eğer necvox iki tane alırsak uygun fiyatlı veriyorlarsa bende alırım...

aslında çok fazla para vermeyi düşünmüyorum...video klip film oynaması yeterli navigasyon olmasada olur....birde asıl amacım geri görüş kamerası bağlatabilmem....jvc eğerki uygunsa almayı düşünüyorum...arkadaşınızla bir görüşün marka model versin inceleyim birde fiyat alın tekrar irtibata geçelim..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bence çok iyi düşünmüşsün...Yani bizim sınıftaki araçları en güzel güncellemenin yolu multimedia sistemi ile upgrade etmek..Ben de düşünüyorum bakalım..Navi yoksa sadece eğer, bence diğer özelliklerine göre olur...Sadece bu sistemle bir anda 2013 model araçlarla aynı statüye yükseliyoruz..