Bu videoyu yorumlayacak olan var mi?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. dakikadan sonra her şey daha net bu videoda ;)
https://www.youtube.com/watch?v=kCZ1oLATemY

tamir takımı varsa iyi. yoksa tornacı belki bişiler uydurur.oda olmassa çıkma manifold yada sıfırı
videodaki kadar belirgin olmasada benimkinde de aynı problem var. manifold tamir olmuyor dedi gösterdiğim usta. sıfır 1700 tl imiş. değiştirmeme problem olurmu diye sordum. ses haricinde problem olmaz dedi.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
videodaki kadar belirgin olmasada benimkinde de aynı problem var. manifold tamir olmuyor dedi gösterdiğim usta. sıfır 1700 tl imiş. değiştirmeme problem olurmu diye sordum. ses haricinde problem olmaz dedi.

anladığım kadarıyla bu klapeleri kontrol eden mekanizma. klapelerin açılıp kapanması motorun çekişine düzenli çalışmasına direk etki eder diye düşünüyorum. klapeler düzgün açılıp kapanıyorsa sorun çıkmaması gerekir. zamanla iyice aşınıp çalışamaz hale geldiğinde çaresine bakılabilir

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladığım kadarıyla bu klapeleri kontrol eden mekanizma. klapelerin açılıp kapanması motorun çekişine düzenli çalışmasına direk etki eder diye düşünüyorum. klapeler düzgün açılıp kapanıyorsa sorun çıkmaması gerekir. zamanla iyice aşınıp çalışamaz hale geldiğinde çaresine bakılabilir
aynen dediğin gibi. çok laçkalaşma yapıp Klapenin hareketini engelleyecek duruma geldiği zaman performans kaybı ile ilgili problem çıkarırmış ama triger gibi koparsa komple motora zarar verir, baskı balata gibi iyice biterse vites geçmez yolda kalırsın gibi bir durumu yok ustanın dediğinden anladığım kadarıyla. benimkinde videodaki oynamanın yarısı kadar oynama var. şuanki durumu ile performans kaybı hisettemedim.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Twinport modulu revizyonu olarak aratın vıdeosu vardı yukledıgınız vıdeo sıtesınde.bakır burç yardımıyla bosluklarını almıstı

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
İşinin ehli bir tornacı bu sistemi gayet güzel bir şekilde revize eder.