buda benim astram

HMTZGN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 astra comfort orjinal 105000 km de,2.sahibiyim.aldığımda klasik bir comfort şeklindeydi.öncelikle camlara film ve 2000 edition jantlarla başladık daha sonra kapı araları,stoplara ve konsola folyo uygulaması yaptım.sonrasında app plakalarımızı taktık daha sonra enjoy farlar ve xenonlarımız geldi.tampondaki dar boğuma nikelajlı şerit çektim,motorcu dostu yazımız olmazsa olmazımız ;) egsoz ucuda olsa iyi olur dedik doldurucu bi uç taktık.yazları kullanmak için açık hava filtre kitimiz var.son olarak alpıne cd çalar,anfi,mıd kapı setleri ve woofer ile bu durumdayız ;)
sıradaki uygulama tavan folyo kaplama,logosuz panjur,denemeye bağlı olarak kapı çıtalarının ve kapı kollarına folyo uygulaması olacak.ileri doğru uygun bi jant ve yaylarla olayı tamamlarız diye düşünüyoruz :)

Uploaded with ImageShack.us

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araban çok güzel.kazasız belasız kullan.bence jantların çok güzel,astra g ye en yakışan jant bence edition jantı.

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah çok yakışmış renk, jant ve işlemler. Bende kütahyadayım yanlız hiç görmedim, görsem kesin dikkatimi çekerdi. Merkezdemisiniz acaba?

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler hocam,kütahya merkezdeyim görüşmek tanışmak üzere inşallah :)

Bana denk gelmedi demekki :D Tanışalım memnun olurum bende. Özelden numaramı atıyorum.