Buda benim Corsa C ))

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun aracınız,stoplar gerçekten çok güzel olmuş.Jantların da çok iyi,sonuçta orjinal jant,hoş duruyor.Bir ara bende bu jantlardan aradım temizini bulamadım,bulsaydım alacaktım.
Allah kaz,bela,ceza vermesin.

İyi niyetlerin için teşekkür ederim Birol Abi : ) cümlemize inşaallah : )

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapı ve tampon çıtalarınıda boyattık

Kapı ve tampon çıtalarınıda boyattım, nasıl olmuş arkadaşlar ? )

Resim ilk mesaja eklendi : )

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun gayet şık uygulamalar :)

CoRSa_M

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardesim kazasız belasız kullan insallah, Allah kem gözlerden saklasın. Güzel olacak insallah ama kapı cıtalarını ve tampon kenarlarını boyatmayaydın iyiydi :) siyah gri daha hos duruyordu kanımca :) neyse boyatıncada güzel olmusi daha dikkatli baktım son fotoya :) acil plakalarla ugras, muayene sonrasıda angellar oldumu tamamdır bu is :) yeni patilerde birkez daha hayırlı olsun :)

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardesim kazasız belasız kullan insallah, Allah kem gözlerden saklasın. Güzel olacak insallah ama kapı cıtalarını ve tampon kenarlarını boyatmayaydın iyiydi :) siyah gri daha hos duruyordu kanımca :) neyse boyatıncada güzel olmusi daha dikkatli baktım son fotoya :) acil plakalarla ugras, muayene sonrasıda angellar oldumu tamamdır bu is :) yeni patilerde birkez daha hayırlı olsun :)

Abilerin bi tanesi :) allem ettin kullem ettin aldırdın bana corsa'yı :D iyide ettin hani :) çok teşekkür ederim abim iyi dileklerin için :) APP yapıcaz abi muayeneden sonra :) daha sonra angellar ve xenonlar ve sonra emrinize amadedir ;) :yahoo:

Son düzenleme:

umutddr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araban cok güzel maşallah nazar değmesin farlar için cosmo farlari düşünebilirsin angellar yerine tabi bu benim fikrim arkaya ledli stoplarla mükemmel olur diye düşünüyorum birde spoiler olabilir cok kemikli olmamak şartıyla

Sent from my iPhone using Tapatalk