Bugün 1.4 Turbo Sport Active Select Siparişi Verdim

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bugün 1.4 Turbo Sport Active Select Siparişi Verdim

Hayırlı olsun.Kazasız,belasız inşallah.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayirli olsun dogru bir secim yapmissiniz bosline arabaya binmektense varin 1litre fazla yakin. Golfde otomatik alsaydiniz dsg alanin elinde kaliyor.Astanizin koltuguna oturduktan sonra gollf size cok siradan gelecektir.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Golf çok iyi bir otomobil, yılların tecrübesiyle kalitenin birleşimi denebilir ancak eksileri de can sıkıcı; Golf ten keyif almanız için tasarım ögelerindeki sadelik sizin için önemsiz olmalı, satın alırken modele göre 7 aya varabilen bekleme süreci sizin için sorun olmamalı ve satış sonrası yüksek maliyetli arızaların olabileceğini, bunların garanti kapsamına dahil edilmeyebileceğini bilmeniz gerekiyor.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GOLF gerçekten çok kaliteli ve prestije sahip bir araç lakin tasarımı kullanıcısını heyecanlandırmak için biraz yetersiz. VW markası bende yeri hep ayrı olan ve tutkunu olduğum bir markadır, benim gözümde birçok yönden Opel'den üstün bir markadır, bu durumu tanığım birçok Opel kullanıcısı da kabul ediyor.

Ancak bugün bir GOLF VII sahibi olsam (şuan birçok GOLF sahibinin yaptığı gibi) Astra kullanıcılarına imrenerek bakardım ve ne yalan söyleyeyim gözüm kalırdı. Yaşımızın gereği olsa gerek; tasarım birçoğumuz için ön planda... Mantığımızın gereği olsa gerek; makul fiyata kalitesi yeterli düzeyde, dolu bir araç almak birçoğumuz için ön planda... Aklımızın gereği olsa gerek; yarınımız garanti bile değilken birçoğumuz aylarca araç beklemeyi reddetmek ön planda ve tüm bunları düşününce GOLF VII niye?

Sözün özü: Güzel bir seçim yapmışsınız, hayırlı olsun...

Salih8138

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğru seçim golf 7 ye normalde 3 ay sonra teslim deniliyor 2 3 opsiyon eklettinmi hopp 6 7 ay deniliyor bu yönü çok kötü.Öte yandan 1.4T kişiye göre araç sakin kullanırsanız ekonomi aracı forumda 5 litre ve altını görenler olmuştu öyle hatırlıyorum şimdiden hayırlı olsun

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim hepinize.

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araciniz hayirli olsun allahim gule gule binmek nasip etsin  herhaldelde boludasiniz benimde bolu ya tayinim cikti

thehunturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

murat26 link' Alıntı:
Araciniz hayirli olsun allahim gule gule binmek nasip etsin  herhaldelde boludasiniz benimde bolu ya tayinim cikti
Teşekkür ederim. Mesleğiniz nedir?

racingteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle hayırlı olsun aracınız, yakıt konusuna gelince bendede 1.4 T A.S var, aracımı ilk aldığımda 10-11 lt arası yakıyordu şu an 7000 km deyim ve her seferinde 100 tl lik benzin alırım, her benzin almaya gidişimde  yakıt bilgilerimi kontrol ederim ne yakmış diye sonra sıfırlarım bilgileri, son birkaç yakıt alışımdaki yakıt ortalamam en düşük 7.8 en yüksek 8.6 arası şu an için böyle tabi bu nasıl kullandığınızada bağlı bir durum, ben mesela agresif kullanmam gerekmediği sürece gaza yüklenmem, tekrar hayırlı olsun aracınız.

Birkaç gün önceki yakıt aldığımda verileri sıfırlamadan önce çektiğim resim;
[img=800x600]http://j1305.hizliresim.com/19/5/msd16.jpg[/img]

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bayagi bos yolda kullaniyorsunuz anlasilan aracinizi.
Soksa trafikte Bu degerler mucize