Bugünleri de gördük...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bence gereksiz bir konu olmus, bunun sonu belli :(

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu her ne kadar hepımız ıcın ''serefsızlık'' teskıl etse de aynı yolları kollayan ınsanlar olarak aynı yollar ıcınde farklı kulvarlarda kosabılıyoruz , buda bizi istemeyerek sıyaset yapmaya zorluyor... Ben boyle dusunuyorum... Umarım bırısı banlanmadan konu kapanır....

Son düzenleme:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir takım sınırlerınızı , sınırları ıcerısınde baskan oldugunuz bir alanda cıkarması ne kadarda basıt degılmı :) ben burda yorumları yazamamak ıcın sıze olan sınırımden cıldırırken , siz adalet anlayısınızın sıze vermıs oldugu yetkıye dayanarak bicok seyı rahatlıkla dıle getırebılıyorsunuz...
Serhan bey kusra bakmayın ama benım orda cok hesaplı kendı uretımımız olan 100-200 kg zeytınyagı satmam ve 3-5 kurus harclıgımı cıkarmam ''ŞEREFSİZLİK'' ise , ben sizin ''ŞEREF'' kavramından ne cıkardıgınızı merak edıyorum...
Ben şerefsizlik diye zeytinyağı konusunu dile getirmedim ki....Bu konu için dedim....O paçavrayı sallayanlar konunn içinde olduğu için bunu dile getirdim.Hatta o attığın linki görmeden önce yazmıştım....Dahası o başlığa da bende zeytinyağı almak isterim demişim....Keşke okusaydın.....Bu birlik beraberlik olacağımız zamanda biraz anlayış güzel olurdu....

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şerefsizlik diye zeytinyağı konusunu dile getirmedim ki....Bu konu için dedim....O paçavrayı sallayanlar konunn içinde olduğu için bunu dile getirdim.Hatta o attığın linki görmeden önce yazmıştım....Dahası o başlığa da bende zeytinyağı almak isterim demişim....Keşke okusaydın.....Bu birlik beraberlik olacağımız zamanda biraz anlayış güzel olurdu....

bakın bu konu cok ince bir cızgı ıcerıyor bakarsanız biraz once VATANSEVER 2 kısı olarak birimize girecektik , bu ince cızginin tek sebebi ise insani duygularımız ve siyaset anlayısımız , biliyoruz ki hepimiz herseyın en ıyısını bılıyoruz. Kimse demez ki şurdan bişey ogreneyim , anca burnumuzun dikine gitmesini , tartısmasını , terslemesını biliyoruz... Bu yuzden bu konuları aynı sıyası dusunceyı barındırdıgımızı bıldıgım arkadasımlasımla bile konusmuyorum... Daha onceden konustum cok arkadas kaybettım , cok kavga ettim , cok tartıstım...

Malesef ama bir işe DİN ve SİYASET girdimi orası kavgadan gecılmıyor...

Biz burada bakalım emme manıfoltumuza , Nadir abimin LPG sine ;)

Zaten CUMHURİYET MEYDANI BİLİYOR BİZİ , 3-5 capulcuda neymiş...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Ülke durumu bu...Neresi gereksiz? Hiç bir paylaşmayalım mı ülke adına?
Bence emme manifoldundan daha gerekli...

Yani sonunda kavga ediceksin hocam, sizin her yazdiginizin sonu bu oluyor gecmisi unutmadik, benim gouslerim sizinle ayni olabilir ama bunun yeri burasi degil' sonucta hic hakmetyen insanlari kirip gucendireceksiniz (siz yada baskalari) onyuzden gelin bulusalim cayimizi icerken yuz yuze konusalim ama forum gibi yerlerde bunlar gereksiz.

manofolddan daha gereksiz oldugunu soylemiyorum ama yeri itibari ile buraya uygun degil ve gereksiz.:cool:

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Bu forum bir otomobil formu olduğuna göre bu konuların açılmaması lazım sonu yok bu tartışmaların herkes kendini biliyor ne olduğunuda ne olmadığınıda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...