Bunun adı Şerefsizlik !!!

BeRkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,5 aydır yatan arkadaşımın Golf marka aracı Dün akşam otoparktan çıkartıp gece saat 12 de kapının önüne park ettik sabah eve gelp komşular camın açık unuttuğumuzu söylediler bi baktık cam kırık komple tesisatı çalmışlar 4 bin tl değerindeki yeni aldığımız navigazyonlu teyp 2 anfi 1 kapasitör L5 solo bass vs tiviterleri bile götürmüş şerefsizler bu nasıl bir insanlıktır anlıyamıyorum.Şimdi alarm taktırıcam Desi marka orj kumandaya monte ediyolarmış önerileriniz nelerdir bare önlem alalımda enazında biraz caydırıcı olur böle köpeklere :mad: koca ist de cam aradık bayram üstü servisler hep bayramdan sonraya attı bide :mad: korktuğum için kendi aracımada taktırıcam alarm tesisat yok ama yinede tedirgin oluo insan böle olaylarda !!!

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle takın hatta aracınız sokakda duruyorsa baston kılıt ne varsa takın , polis tanıdıgımızın hondasını bıle kapının önunden caldılar.. gecmıs olsun

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun
bu tip olaylar büyük şehirlerde daha yoğun oluyor malesef

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
:( gecmiş olsun

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun... bızımde yazın ortasında arabamız calındı satsam satılmaz bı aractı ancak serefsızler dınlemıyo valla ben abartmak gıbı olmasın araca tum onlemlerın alınmasından yanayım baston fılan guzel bı alarmda taktırın cenmax veya desı guzel olur

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakmada arkadaşım 4 bintl lik tesisatlı aracıda sokağa park etmek mantıklı değil alarm olsada o adamlar çalarlardı bu sefer aracına dadanır parça parça çalarlar aracını mimlerlerdi..

alarmda taktır ama caydırıcı olur sadece dadanmalarını engellemez gene gelirler benim arkadaşımdada 2 bin tl lik tesisat var çocuk yakındaki otoparkla anlaşdı oraya bırakıyor aracını sizinde öyle bir şey yapmanız lazım yakındaki bir otoparkçıyla anlaşmanız lazım.. oraya koymanız en iyisi olucakdır geceleri rahat uyursunuz diğer türlü aklınız hep araçda kalır en ufak alarmda bu benim aracım mı diye yatakdan fırlarsınız. :D

cemal arslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

alarm caydırıcı olabilir ama bazende bu hırsızları gaza getiriyor
diğer taraftan amacına ulaşamazsa ayak üstü kaportayı çiziyorlar lastikleri kesiyorlar camı kırıyorlar..vs.vs.

alarma ilave ...renksiz filmler var hırsızlık için...cam kırılsada dağılmıyor...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük ihtimal tahmin ediyorumki o golfün dışındada al benisi vardır bodykit jantlar falan.. araba zaten gel benim dışımda bunlar var içimde neler bar neler diyordur.. 4 bin tl tesisata harcayan kişi bin tl de bir dışına masraf etmişdir diye düşünüyorum bilmiyorum benim fikrim.. o yüzden otopark bence tek çözüm..

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARkadaşım kusura bakma ama, 4 bin lira teybe verip te alarm taktırmayana ben kızarım.Hani sonuçta tanımdığım birine ne kadar kızmak gibi bir lüksüm var tartışılır ama hem istanbul hem silivri.Millet 2000 liralık doğana alarm taktırırken araba hem golf hemde 10 binliraya yakın bir tesisat varken alarm olmaması hayretle karşılanacak bir olay açıkçası.

Alarm taktırırken araç içi algılayıcı göz denilen ekstra alıcıyı da taktırın bari.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alarm hiç bir şeyin çözümü değil 4 bin tl lik tesisatı gören hırsız herekete si biri geliyor diyene kadar o alarm ötsede arabadan çıkmaz uğraşır alabiliceği her şeyi alır yani alarm çalıpda korkup kaçmaz çoğu hırsız birilerini görene kadar devam ederler amcamın yıllar önce bmw ye girmişlerdi o zaman alpin teyp almışdı bmw ye alarm çalmasına rağmen hatta millet camdan bağırmış lan durun diye adamlar iplememiş arabayla uğraşmaya devam etmişler kapıcılar apartmanlardan elleinde sopalarla çıkınca arabalarına atlayıp gitmişler yani o kadar artık yüzsüzler alarm bir şey ifade etmiyor sağlam tesisat görürlerse bırakmıyorlar..