Bursa' dan selamlar

Halil Barış

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa' dan aranıza yeni katıldım. Tüm arkadaşlara selamlarımı iletiyor, hayırlı ramazanlar diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@Halil Barış bey aramıza hoşgeldiniz. Birlikte araçlarımızı daha iyi tanıma fırsatı bulacağız. Aracınızın donanımını görünce müsait bi zamanınızda Led Matrix farlar hakkında bir başlık açıp deneyimlerinizi paylaşırmısınız. Bu far sistemini çok merak ediyorum, Excellence paketi kullanan görünce heyecanlanıyorum :)

Halil Barış

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşbulduk Hasip bey. İleride ayrı bir başlık altında Led far ve İntellilink Android bağlantısı hakkında başlık açmayı düşünüyorum. Fakat ilk etap ta Led Matrix farların en dikkat çekici özelliği aydınlatma gücü. uzunlar karanlık yolda 300-400mt ileriyi rahatlıkla aydınlatabiliyor. Dönüşlerde çok yardımcı oluyor. İnşallah hayalinizde ne varsa hayırlısı ise tez zamanda kavuşursunuz.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Astra j cosmo şu an için candır. K kasa Excellence hayalim ancak çocuklardan dolayı mecburen sedan alınır gibi duruyor. Gönlümde yatan aslan insignia :) Kısmet hayat neler getirecek bakalım, ancak uygun fiyatlı K kasaya hayır diyemem sanırım.

Halil Barış

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra j cosmo şu an için candır. K kasa Excellence hayalim ancak çocuklardan dolayı mecburen sedan alınır gibi duruyor. Gönlümde yatan aslan insignia :) Kısmet hayat neler getirecek bakalım, ancak uygun fiyatlı K kasaya hayır diyemem sanırım.

Ben balık hastası olduğum için arabada bagaj çok önemli. Fakat HB K kasanın bagajı da gerçekten çok doyurucu. İç cidarı ise İnsigna ile farklı değil. Arkadaşımda İnsigna var. Benim aracıma ilk oturduğunda çok şaşırmıştı, genişlik, arka diz mesafesi açısından hiç bir fark yok dedi. HB K kasalarda çok fazla oyuncak var. Özellikle excellence modelinde. Hakikaten adamlar yapmışlar. Bir de stabilize yollarda şu trim sesleri olmasa tadından yenmez.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz...Sizede hayırlı Ramazanlar..

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bursa'dan sayımız artıyor hoşgeldiniz Halil bey

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ben balık hastası olduğum için arabada bagaj çok önemli. Fakat HB K kasanın bagajı da gerçekten çok doyurucu. İç cidarı ise İnsigna ile farklı değil. Arkadaşımda İnsigna var. Benim aracıma ilk oturduğunda çok şaşırmıştı, genişlik, arka diz mesafesi açısından hiç bir fark yok dedi. HB K kasalarda çok fazla oyuncak var. Özellikle excellence modelinde. Hakikaten adamlar yapmışlar. Bir de stabilize yollarda şu trim sesleri olmasa tadından yenmez.

Balıkçılık derken deniz oltacılığımı ? Tatlı su mu ? Bende fırsat buldukça sazan, levrek bazende turna avına giderim. (Sezon kurallarına riayet etmek kaydıyla)

Halil Barış

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa'dan sayımız artıyor hoşgeldiniz Halil bey
Hoşbulduk. Teşekkür ederim.

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Balıkçılık derken deniz oltacılığımı ? Tatlı su mu ? Bende fırsat buldukça sazan, levrek bazende turna avına giderim. (Sezon kurallarına riayet etmek kaydıyla)
Ben denizciyim. Tatlı suya bir defa gittim. Bir çok balıkçılık forumunda bot-motor takımları üzerine yazı yazıyordum. Şimdi eski sıklık olmasa da fırsat buldukça balığa gidiyorum.

Son düzenleme:

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Yaşadığımız şehirden dolayı malesef bende sadece tatlı su balıkçılığı var., onuda işten fırsat buldukça yapabiliyoruz.