bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ıyı plakayı sılmış bari dolaşamıyorum reklam olduk ya :D
Burak harbiden ünlü olmuşsun, demekki güzel millet temsili resim olarak kullanıyor :good:
işine yarıcaksa ceksın koysun amma ben olsam onun yerınde sorardım arkadasım senın aracın resmını koyabılırmıyım dıye :)
allahtan aracı satmıyolar bu arada :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyı plakayı sılmış bari dolaşamıyorum reklam olduk ya :D

işine yarıcaksa ceksın koysun amma ben olsam onun yerınde sorardım arkadasım senın aracın resmını koyabılırmıyım dıye :)
allahtan aracı satmıyolar bu arada :D

Seni nereden bulacak Burak :) resmi muhtemelen google dan bulmuştur :) gelip siteden aldıgını sanmıyorum

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hacı çorludayım...bırader artık corluda 1 çivi bile caktrmam far sensorunu gene hayatta taktrmam....hacım ünlü olmusun bakıyorum resımler boy boy on tamponun:D:D:D zaten fb de yenıldı valla omrumden 10 yıl goturdu bu fenerbahce:cry::cry::cry:
ya bıze nedemelı transfer yapcaklar halen fener kötu degıl gökhan fener kötu sıstemle yönetılıyor aykutun işi degıl azız başkanın ıstafa etmesı lazım ben ortaokula gıdıyodum azız başkandı :D:D
corluda elletırmesen arabaya ıyı olur sonra tamponun altından kablo toplamıyalım :D
olmassa durumum duzelırse senden alcam sen kendıne alırsın ınternetten :D
sorma ya meşhur olduk :D

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bıze nedemelı transfer yapcaklar halen fener kötu degıl gökhan fener kötu sıstemle yönetılıyor aykutun işi degıl azız başkanın ıstafa etmesı lazım ben ortaokula gıdıyodum azız başkandı :D:D
corluda elletırmesen arabaya ıyı olur sonra tamponun altından kablo toplamıyalım :D
olmassa durumum duzelırse senden alcam sen kendıne alırsın ınternetten :D
sorma ya meşhur olduk :D
halil pazarlama halil pazarlama halil pazarlama kapınızdaaaaaa :D:D:D:D hacım ınternetten alırız sorun olmaz ama ılk bı bursada taktralım bakalım ii bişi cıkcak mı sonra patlamayalım:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
halil pazarlama halil pazarlama halil pazarlama kapınızdaaaaaa :D:D:D:D hacım ınternetten alırız sorun olmaz ama ılk bı bursada taktralım bakalım ii bişi cıkcak mı sonra patlamayalım:D
cakaaalll kocum dogum gunum la 28 agustos ınsan forumda toplanır bır takım jant alır bana ınsalık öldumu :kop::kop:
far sensörunu bır tek taktırabılcegın yer var kanka :D:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
114160476pp.jpg

11416047_ulo.jpg

hoşuma gıdıyor :D

29996263zo2.jpg

bu nıyetımde olan jant:D

Son düzenleme:

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cakaaalll kocum dogum gunum la 28 agustos ınsan forumda toplanır bır takım jant alır bana ınsalık öldumu :kop::kop:
far sensörunu bır tek taktırabılcegın yer var kanka :D:D
http://urun.gittigidiyor.com/OTOSENS-OTOMATIK-FAR-SENSORU-AL-80-garantili_W0QQidZZ29698821 al al al al al al al al al al :D:D:D:D tamam butun forum toplanalım sana bı jant bıde lastık alalım dger doum gununde de araba alırız hacım yeterkı sen ıste gonlumuz zengın bızım :D:D:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com