bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
o arabada milletin gözü kaldı arabanın başı beladan kurtulmadı. evin önünde dururken gece çarpıp kaçtılar,ben kaza yaptım,fan müşürü kendi kendine yerinden çıktı az kalsın hararet yapıyodu:D
maşallah dıyen yok ılgı ceken araba başına patlaması normal :(

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hatta bi komşu gözüm kaldı arabada al bunu arabana as diye nazar boncuğu vermişti:kop::kop:
yanarım yanarım bı guzel gezemedık o arabayla o yanarım yoksa sevmedım arabayı manıta arabası gıbı ufak nımıkler sıgar anca arkaya oturdugumda kelımeyı şaadet getırıyodum ayak parmaklarım sıgmıyodu arabaya :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
berker abı naber nasılsın kayboldunya yenge kızıyomu yoksa bızımle takılıyon dıye :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berker abı naber nasılsın kayboldunya yenge kızıyomu yoksa bızımle takılıyon dıye :D

Yengen elinde merdane kapıda karşılıyor beni :kop::kop::kop:

Cuma günü görüştük, sagolasın aradın haber verdin, Altınoluk ta idim biliyorsun, yoksa c.tesi-pazar buluşsanız bende gelmek istiyordum.

Diğer yandan artık şu buluşmaları eşli-çoluk çocuklu yapsak diyorum, bilmiyorum, mesaj gittimi yerine :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yengen elinde merdane kapıda karşılıyor beni :kop::kop::kop:

Cuma günü görüştük, sagolasın aradın haber verdin, Altınoluk ta idim biliyorsun, yoksa c.tesi-pazar buluşsanız bende gelmek istiyordum.

Diğer yandan artık şu buluşmaları eşli-çoluk çocuklu yapsak diyorum, bilmiyorum, mesaj gittimi yerine :)
mesaj alındı abı :kop::kop:
ınsallah abı eşle gelemesekte kızla gelcez :D
abı hep aksılık senle bır araya gelemedık tesadufmu artık hep öyle denk geldı :D

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın beyler. İyi haftalar.

ben oo akşam basmadım onca gectım dıye sevınsın yem attım gazlıyor benzınle gecemesemde 100 den sonra gecerım kafa kafa gıdıyoruz turbo oldugundan ılk kazanıyor ıyı atıyor kendını hakkını yememek lazım ben tup ve bobın ışını halletmem lazım :D

Eski mercedesim olsa ben kalkardım Mustafa abiyle :D