bursadan katılanlar...

TakeDowN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler YGS sınavı yaklaşıyor.. Sınava Yoğunluk vereceğim için şimdilik üyeliğimi iptal ettiriyorum sınavdan sonra tekrar yeni üyelikle karşınızda olucam.. Reelde görüştüklerimle görüşmeye devam edicez etkinliklerde bana haber verirseniz sevinirim.. Allah'a Emanet Olun...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Beyler YGS sınavı yaklaşıyor.. Sınava Yoğunluk vereceğim için şimdilik üyeliğimi iptal ettiriyorum sınavdan sonra tekrar yeni üyelikle karşınızda olucam.. Reelde görüştüklerimle görüşmeye devam edicez etkinliklerde bana haber verirseniz sevinirim.. Allah'a Emanet Olun...

Allah yardımcımız olsun.. Bende iptal ettirmeyi düşündüm ama bi daha almazlar beni.. :D Bu sene bi yerlere gitmemiz lazım.. Seneye sistem yine değişiyomuş sanırım..

Bişe sorucam Mesut..

Bu sene soruları Tubitak hazırlıyor deniliyor,var mı bi bilgin bu konuda 4 senede bir hazırlıyomuş baya çakıyorlar Tubitak hazırlayınca..

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gunaydın beyler sızın ısınızden ben bırsey anlamıyorum bı auyelık ıptal bı yenı uyelık alıyosunuz bu nasıl fantazı :D

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar herkese. Bis deki tesisatın anfisini yakmışlar moralim bozuldu akşam akşam sanayiye araba götürüyorsan üstünden herşeyi alın mağdur olmayın :(

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar herkese. Bis deki tesisatın anfisini yakmışlar moralim bozuldu akşam akşam sanayiye araba götürüyorsan üstünden herşeyi alın mağdur olmayın :(

Kötü olmuş, geçmiş olsun.Anfi yi tamir ettirip parasını bozan kişiden iste diyecegim ama karşında muhatap bulabilirmisin bilemem :(