bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
otosansıtte usttamız var ısmaıl ustta gıcıktır sorun cozer eger derdıdını anlattırsan yardımcı olur

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
İyi günler herkese.

Arabayı şerefsizin biri çizdiği için malesef komple boyanmış. Boyanma sebebi bu. Beyin de arıza çıkarmış yüksek maliyetli bi masrafı var diye duydum.

Bu arada BED19 satılmıştır. Her iki tarafa da hayırlı olsun..

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi haftalar herkese.

merhaba hemşerilerim. konuyu teknik servise de açtım. otomatik 99 cd astra aracım son zamanlarda özellikle yavaşladığım ışıklarda duracağım zamanlarda veya ışıktan kalkış anında stop ediyor.araç otomatik oduğu için sıkıntılar yaşıyorum.silkeleme yok.araştırmalarımda bu arızanın EGR ,boğaz kelebeği ve rolanti motoru üçgeninde olabileceği söylendi.bende özel bir serviste bu üçlüyü temizlettim fakat sorunum hala devam ediyor.tekrar servise henüz gidemedim.bursada bu işi çözebileceğim usta konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Otosansitte benim de bir ustam var otomatik şanzuman üzerine 28. blokda amg oto tavsiye ederim selamımı söylerseniz yardımcı olur.

zsahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende Bursaya yeni geldim sizlerden bi ricam bana sağlam bir usta ismi vermeniz....teşekkür ederim....

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaşlar bende Bursaya yeni geldim sizlerden bi ricam bana sağlam bir usta ismi vermeniz....teşekkür ederim....
reno opel wv toyota ısmaıl ustta var eskı muayne ıstasyonun alttakı blok emre otomatıv reno avrupa otomatıvın capraz karsısı kıme sorarsan söylerler opelcı burak gönderdı dersın

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar