Button McLaren'le anlasti ama Brawn Gp izin vermiyor..

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Schumi yarışsında hangi takım olursa olsun. keşke gelsede brawnla yeniden efsaneleşseler:D

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce googl de arattım okudum raikkonen in citroen ile anlaştığı söyleniyormuş fakat menejeri böyle bir sözleşmenin olmadığını ve halen daha bütün seçeneklere hazır olduğunu söylemiş.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
mclaren veya mercedes gp dışında seçenek yok gibi.çünkü kimi diğer takımlarda yarışmak istemediğini daha önce söylemişti.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangisinde olursa olsun buzadam olmazsa olmaz :D

Ben de olsun isterim ama büyük ihtimalle seneye olmayacak, çok küçük bir ihtimal de olsa Mercedes Gp olabilir. Rosberg zaten koltuğun birini kaptı, ikinci koltuk için Raikkonen olabilir, umarım da olur, şahsen heidfeld olsun istemem.

recco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buz adam f1 de olmıcak onumuzdekı sene arkadaslar kucuk takımlarda yarısmak ısemıyor buyuk takımlarında pılotları hemen hemen bellı oldu onumuzdekı sene buyuk ıhtımalle wrc de olcak

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte bizde menejerinin kesin açıklamasını bekliyoruz.Menejeri 13 gün önce wrc ye kesin gözü ile bakmıyoruz herhangi bir anlaşmamızda yok her türlü seçeneğe açığız demişti.Sanırım raikonen in F1 deki kadar wrc de adını duyuramayacağını fark ettiler.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte bizde menejerinin kesin açıklamasını bekliyoruz.Menejeri 13 gün önce wrc ye kesin gözü ile bakmıyoruz herhangi bir anlaşmamızda yok her türlü seçeneğe açığız demişti.Sanırım raikonen in F1 deki kadar wrc de adını duyuramayacağını fark ettiler.

hangi wrc ya gitsin wc de yarışsın mahalli rallilerde bile kullanamayan adamın wrc de ne işi var.

wrc başka dünyadır arkadaşlar ve emin olun f1 den çok daha zordur.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bahsettiğim olayın wrc ve F1 in arasındaki zorluklarla alakası yok.İkisininde dünya üzerinde medyasal yeri belli.Benim bahsettiğim olay bu.WRC sadece otomobil sporu tutkunlarının takip ettiği bir yarış ama F! dediğin zaman otomobille alakası olmayan insanlar bile bilir.