bütün hevesim gitti,sıfır aracın ilk kazası

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen gün ışıklarda beklerken diğer şeritten kamyoncunun biri kamyonu geri kaydırdı ve soför tarafı, arka çamurluktan başladı ve arka kapıya kadar kamyonun kasasıyla vurdu .tam arka kapının ordaki çamurluk sacı yırtıldı ,arka kapı içeri girdi. arka çamurluk çok kötü oldu. önümde yanımda başka araçlar olduğu için ve son anda kamyonun aracımın üstüne doğru geldiği gördüğüm için hiçbirşey yapamadım ve gözümün önünde aracı berbat etti. bugünde aracı kaportacı tanıdığımıza götürdüm exper geldi.foto flan çekti. 2 gün içinde sonuç çıkıp yapım için onay verilcekmiş. neyse bununla da kalmadı. madem 2 gün sonra sonuç çıkçak dedim ve aracı işimiz gereği alıp siteye geldim. 2-3 saat geçti. aracın yanına gittim ne göreyim. insan dışı bir varlık aracın arka bagaja keskin bir cisimle bayağı büyük bir çapraz çizik atmış.ve gerçekten çok derin bir çizik. yani bunuda gördüm ve bütün hevesim gitti. araçtan bir anda soğudum resmen. her tarafına boya vurulcak flan filan ve daha 4 aylık araç. neyse sağlık olsun diycez artık

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun oldukça can sıkıcı bir durum..

HAKANCEVİK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun arkadaşım.Çok üzücü bir durum.Ne desek az,ama cana gelen mala gelsin.Bunada şükür..

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun allah beterinden korusun

lostsailor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gmdss.bravehost.com
büyük geçmiş olsun. cana geleceğine mala gelsin. tek teselli bu olur zaten

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani kazanın üzüntüsü bi yana o çizik yüzünden epey bi moralim bozuldu kendi aracıma yapılmış gibi sinirlendim onu yapan onun bunun evladını yakalıyacaksın şans eseri yaparken bayılana kadar dövecen ibreti alem olsun diye :(

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani kazanın üzüntüsü bi yana o çizik yüzünden epey bi moralim bozuldu kendi aracıma yapılmış gibi sinirlendim onu yapan onun bunun evladını yakalıyacaksın şans eseri yaparken bayılana kadar dövecen ibreti alem olsun diye :(
cok dogru diyosun muhammet onu yapani bi bulsak....

cok gecmis olsun selcuk saglik olsun..

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaşlar. dediğiniz gibi çizikten sonra kaza gözümde çok küçük bişeymiş gibi geldi. ve işin enteresan tarafı sanayi sitesi içinde dükkanın önünde oluyor ve yabancı birinin gelip yapcağını hiç sanmıyorum. ama kimsenin tavuğuna kış demişliğimizde yok. kim nasıl yaptı anlamadım. şimdi bir sorum olcak size.çizik çok derin.pasta cila gibi birşeyle kapanması söz konusu değil.boya şart gibi. şimdi komple bagajıda boyatsam mı, yoksa öyle çizik halde mi bırakayım yada bunun komple boya olmadan kapatılma ihtimali var mı?