Büyük Abilerimizin Kapışması

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuna kadar izleyelim :sulanma: :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=uDP7Pty8Qnw" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" allowfullscreen="true"></embed></object>

Son düzenleme:

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel bişey bu ya ama nissan dan beklemiyodum favorim audi r8 veya ferrariy di ama helal olsun nissana fena kalktı.:rakir: ta kalkışta farkı attı diğerlerine.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel bişey bu ya ama nissan dan beklemiyodum favorim audi r8 veya ferrariy di ama helal olsun nissana fena kalktı.:rakir: ta kalkışta farkı attı diğerlerine.

Bence BMW M1 yerine M5 koysalar , Corvette Z06 yerine Corvette ZR1 koysalardı sonuçlarda çok büyük değişiklikler olabilirdi diye düşünüyorum bilmiyorum sizin fikriniz ne ama ben bu şekilde tahmin ediyorum

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acayip gaza geldim gideyim 2 dk benim palio ile kalkış yapıp geleyim.....

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence BMW M1 yerine M5 koysalar , Corvette Z06 yerine Corvette ZR1 koysalardı sonuçlarda çok büyük değişiklikler olabilirdi diye düşünüyorum bilmiyorum sizin fikriniz ne ama ben bu şekilde tahmin ediyorum

haklısın bmw m1 335 hp m5 575 hp daha yüksek onun yerine m5 olabilirdi zaten burda en düşük hp li bmw ama yinede lotusu geçmiş helal diyelim. birde lamborgini aventador veya murcielago yu koyabilirlerdi. onlarda yok listede acaba bir üst segmente mi giriyolar da koymadılar.

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orda bi şahinde olsa fena olmazdı ama :D Büyük bi eksiklik

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarışın 2.Etabı Farklı Arabalar var !

http://www.youtube.com/watch?v=JaS7n6qKQe4" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" allowfullscreen="true"></embed></object>

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunda aradaki farklar daha az ama mcleran le aventador kapışmış abi lamborgini araba yapıyo yaa çok hoşuma gidiyo arabaları. oyunda bile tercihim lamborgini oluyo