C027B-00 arıza nedir?

• Konuyu başlatan kartalbey84
  • Başlangıç tarihi
K

kartalbey84

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, aracım dik rampadayken ve klima açıkken "En kısa zamanda servise götürün" uyarısı veriyor. Bunun için aracı cihaza bağladılar C027B-00 kodu gözüktü ve sildi. Bu arıza kodu neyden kaynaklı acaba?

hadim

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, aracım dik rampadayken ve klima açıkken "En kısa zamanda servise götürün" uyarısı veriyor. Bunun için aracı cihaza bağladılar C027B-00 kodu gözüktü ve sildi. Bu arıza kodu neyden kaynaklı acaba?
fren hidrovak veya merkez ile ilgili bir hata frenlerde bi sorun varmı sertleşme falan yada frene basınca direksiyonda titreme varmi

K

kartalbey84

Bilgi Girilmemiş
fren hidrovak veya merkez ile ilgili bir hata frenlerde bi sorun varmı sertleşme falan yada frene basınca direksiyonda titreme varmi
Hayır hocam frenlerde sorun yok. Fakat fren balatalarını değiştirmiştim ve bilgisayara bağlamadan değiştirmişti ondan olabilir mi acaba

hadim

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hayır hocam frenlerde sorun yok. Fakat fren balatalarını değiştirmiştim ve bilgisayara bağlamadan değiştirmişti ondan olabilir mi acaba
Yok ondan yapmaz.hidrovak sorunlu olabilir.motor komprasyon hortumu veya içindeki diyafram arizalanmis olabilir.iyi bir french anlar.hata hala devam ediyormu

K

kartalbey84

Bilgi Girilmemiş
Yok ondan yapmaz.hidrovak sorunlu olabilir.motor komprasyon hortumu veya içindeki diyafram arizalanmis olabilir.iyi bir french anlar.hata hala devam ediyormu
bugün baktı sildim dedi. daha sonra tekrar bağlatacam cihaza kontrol ettirecem

hadim

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
K

kartalbey84

Bilgi Girilmemiş
Sizin bilgi ekraninda hata kodu vermiyorsa sorun yok anlik bi sensor hatasıdır.ama ara ara veriyorsa ozaman bi sorun vardir
araçta arıza lambası falan yanmıyor sadece dik rampada klima açık giderken aracı en kısa zamanda servise götürün uyarısı veriyor

hadim

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et